Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Frontend Developer (React)

Added: Over a month ago

Key information

Type: Frontend
Level: regular

formal aspects

Contract type: b2b, employment contract
Salary range: 14000 - 18000 net PLN (employment contract)

projects

Type of projects: own product
Product name: Autenti
Used Technologies/Tools:
Key: CSS3, HTML5, JavaScript, React
Auxiliary: GIT, Jest , Redux, TypeScript

work

Working method: Kanban
Sprint length: 2 week
Team size: 4-5 people
Flexible working hours: Yes

Required technologies /tools

Expected:
CSS3
HTML5
JavaScript
React
Welcome:
Jest
Redux
TypeScript

other requirements

Education: university degree

  • Leona Henryka Sternbacha, 30-394 Kraków, Poland
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Pełny etat

Opis firmy

Stworzyliśmy platformę Autenti do podpisywania dokumentów przez Internet. Budujemy Europejskie Centrum Usług Zaufania, m.in. w oparciu o usługi e-identyfikacji, e-doręczeń. Skutecznie przekonujemy przedsiębiorców, aby zmieniali swoje dotychczasowe przyzwyczajenia, a biznesy, które prowadzą czynili #paperless. To zaledwie początek naszej drogi… Jeśli interesują Cię cyfrowe technologie, masz ambicję zmieniania świata na lepsze, posiadasz pasję, kompetencje i doświadczenie w branży IT, i chcesz pracować w firmie z przyszłością – jesteś osobą, na którą czekamy! Dołącz do zespołu Autenti!

Opis stanowiska

  • będziesz współtworzyć platformę SaaS Autenti oraz pozostałe produkty i usługi Autenti,
  • będziesz pracować w dziedzinie podpisu elektronicznego,
  • weźmiesz udział w tworzeniu nowatorskich interfejsów integracyjnych, zarówno dostępnych publicznie, jak i dla naszych aplikacji, takich, że sam chciał(a)byś ich używać,
  • będziesz mieć realny wpływ na rozwój platformy oraz jej architektury zgodnie ze światowymi standardami oraz dobrymi praktykami,
  • będziesz implementować bezpieczne i skalowalne funkcjonalności.

Kwalifikacje

U kandydatów cenimy:
  • świetną znajomość frameworków JavaScript - idealnie React,
  • dobrą znajomość HTML5 i CSS3,
  • znajomość JavaScript,
  • Znajomosc Redux, React Testing Library lub Jest oraz Enzyme,
  • doświadczenie w optymalizacji stron pod kątem UX,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z TypeScript.

Dodatkowe informacje

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?
  • pracujemy nad własnymi aplikacjami a nasz zespół większości tworzą backend i frontend developerzy,
  • dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą,
  • w naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii z jej praktycznym zastosowaniem do ułatwiania życia,
Ponadto oferujemy:
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w świecie najnowszych technologii i modeli biznesowych,
  • nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • umowa o pracę lub B2B na czas nieoznaczony,
  • pracę w wewnętrznym zespole,
  • pracę zdalną (2 dni w tyg.), w trakcie lockdownu full time zdalnie,
  • biblioteczka developerska, udział w konferencjach / szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych (Gildia Architektów),
  • multisport, opieka medyczna, zdrowe przekąski,
  • wyjazdy integracyjne 2 razy w roku,
  • narzędzia: ASANA, SLACK, G-SUITE.
##Frontend##JavaScript##front-end developer##react

Similar offers in your area