Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

PHP Developer (remote)

Added: Over a month ago

Key information

Type: Full-stack
Level: regular

formal aspects

Contract type: b2b
Salary range: 6000 - 12000 net PLN (b2b)

projects

Type of projects:projects for clients
Used Technologies/Tools:
Key: GIT, JavaScript, PHP, SQL, Symfony
Auxiliary: Docker, Drupal, MongoDB, MySQL, Node.js, PostgreSQL, React, Webpack

work

Working method: Kanban, Scrum
Sprint length: 2 week
Team size: 2-3 people
Flexible working hours: Yes

Required technologies /tools

Expected:
JavaScript
GIT
REST API
SQL
Symfony
Symfony4
PHP
Welcome:
AWS
Docker
Drupal
Node.js
React
Webpack

other requirements

Education: technical university degree
Foreign language: English
Level:
Use in work:
Zastosowanie: reading documentation, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

REKRUTACJA ONLINE

Poszukiwany:

(REMOTE) Full-Stack PHP Developer

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja projektów webowych opartych na różnych dostępnych technologiach (głównie w oparciu o framework Symfony)
  • Analiza wymagań projektowych
  • Implementacja nowych funkcjonalności w projektach
  • Dbanie o przepływ informacji w projekcie
  • Przestrzeganie dobrych praktyk i dbałość o czystość kodu
  • Udział w sesjach projektowych
  • Sugerowanie usprawnień, refactoring kodu, code review
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Czego wymagamy od kandydatów?

  • Bardzo dobrej znajomość PHP 7+
  • Znajomości frameworka Symfony 4/5
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym w PHP, najlepiej w firmie typu software house
  • Znajomości podstaw języka JavaScript
  • Znajomości SQL oraz dowolnego systemu zarządzania bazami danych np. MySQL
  • Znajomości standardów i dobrych praktyk (SOLID, PSR, KISS, DRY)
  • Bardzo dobrej znajomości systemu kontroli w wersji GIT
  • Dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

Mile widziane kompetencje:

  • Znajomość NodeJS
  • Znajomość Docker
  • Znajomość webpack
  • Znajomość ReactJS
  • Znajomość Shopify
  • Doświadczenie w pracy zdalnej

Co mamy do zaoferowania?

  • Stabilną pracę w międzynarodowym zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe uzależnione od dotychczasowego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę przy ambitnych projektach ze złożonym UI oraz ciekawymi graficznie stronami dla znanych marek międzynarodowych i lokalnych firm amerykańskich, gwarantujemy, że u nas nie będziesz się nudzić i narzekać na brak wyzwań
  • Wspieramy Twój rozwój - zapewniamy dostęp do najlepszych platform szkoleniowych z wiedzą programistyczną - egghead.io, pluralsight, oferujemy zwrot kosztów zajęć językowych z native speakerem, finansujemy certyfikację czy wystąpienia na konferencjach w Polsce i zagranicą
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej w dogodnym dla Ciebie miejscu
  • Przejrzyste i uczciwe zasady współpracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
Proces rekrutacji:
  1. Krótka rozmowa telefoniczna, aby się bliżej poznać
  2. Live coding challenge - zadanie programistyczne na około 30-60 min (online)
  3. Rozmowa techniczna z naszym CTO (online)

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do naszego zespołu i pracuj tak, jak lubisz!

#php#Scrum#GIT#jQuery#node.js#full stack##symfony#drupal#JavaScript#developer php#wordpress#symfony4#symfony
Rekrutacja online

Similar offers in your area