Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

SuperBohaker

Added: Over a month ago

Key information

Type: Other
Level: junior

formal aspects

Contract type: b2b, employment contract

work

Flexible working hours: Yes

Required technologies /tools

Expected:
Android
Big Data
C++
CSS
Excel
HTML
iOS
JSON
Microsoft
Python
WWW
Opis stanowiska: Szukamy osób do naszej społeczności, która pomoże nam - dzieciom wykluczonym cyfrowo - zmienić naszą przyszłość. Przy wsparciu SuperBohakerów przeprowadzamy atak na sytuację, w której się znaleźliśmy. Potrzebujemy pomocy w usamodzielnieniu się poprzez dostęp do nowych technologii i kompetencji cyfrowych. Aplikuj i wesprzyj nas na portalu zrzutka.pl Wymagania: -połączenie internetowe -posiadanie konta w banku i chęć przekazania darowizny -mile widziany mail -dobre serce i chęci do pomagania Twoje zadania: -dawanie nam - Hakersom - szansy na lepszy start w dorosłość dzięki nauce -umożliwianie przekazywania sprzętu do nauki zdalnej dla tych z nas, którzy wciąż nie mają do niego dostępu Oferujemy: -elastyczne godziny wykonywania obowiązków (w zasadzie o każdej porze dnia i nocy, jak tylko przyjdzie Ci ochota) -praca zdalna - obowiązki możesz wykonywać z każdego miejsca na ziemi, w którym jest internet -prestiż i wyjątkowe traktowanie z racji objętego stanowiska -dozgonną wdzięczność naszą oraz wszystkich pracowników fundacji -poczucie, że Twoja praca ma sens i realne znaczenie Benefity pracownicze: -brak dress code - możesz pracować absolutnie tak, jak Ci wygodnie -brak calli, konferencji i konwersacji online - nie musisz sprzątać mieszkania ani zakładać góry od garnituru -graficzna identyfikacja - otrzymujesz identyfikator z nazwą stanowiska -możliwość podzielenia się w swoich mediach społecznościowych wykonywaną pracą i objętym stanowiskiem (+ jako pracodawca zupełnie nie interesują nas treści w Twoich social mediach, nie prześwietlimy Twojego profilu!) -w sumie Ty sam decydujesz o wynikach rekrutacji Opis pracodawcy: Plan ataku i społeczność Hakersów zostały stworzone przez Fundację Sarigato. Wyznajemy ideę life-hackingu, czyli usprawniania i ułatwiania sobie życia. Szansę na to widzimy w branży IT. Brakuje w niej ponad 50 000 specjalistów, a już pierwsza praca, którą można zdobyć bez długoletnich studiów, pozwala na samodzielne utrzymanie. Fundacja zaczęła w 2016 roku od wsparcia w nauce 20 dzieci z Krakowa, a w 2019 roku działa już w dwóch miastach i uczy 440 Hakersów. Teraz chce to robić na skalę ogólnopolską i hakować przyszłość potrzebujących dzieciaków w kolejnych miejscowościach.
Rekrutacja online

Similar offers in your area