Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Junior IT Project Manager

Added: Over a month ago

Key information

Type: PM
Level: junior

formal aspects

Contract type: b2b
Salary range: 5000 - 8000 net PLN (b2b)

projects

Type of projects:projects for clients
Used Technologies/Tools:
Key: Confluence, Jira

work

Working method: Scrum
Sprint length: 2 week
Flexible working hours: Yes

Required technologies /tools

Expected:
Jira
Welcome:
Android
CSS
HTML
iOS
React
WWW

other requirements

Foreign language: English
Level:
Use in work:
Zastosowanie: reading documentation, kontakt z klientem,
Chcesz pracować jako Project Manager prowadząc ciekawe projekty mobilne i webowe? Jeżeli tak, dołącz do KISS digital. Będzie okazja pracować z zespołem wspaniałych ludzi, w atmosferze wzajemnej współpracy i poczucia wspólnych celów. Oraz, dużo, dużo się nauczyć! Projekty prowadzimy w Scrumie, sprinty z reguły 2 tygodniowe, wszystko dobrze poukładane i udokumentowane. Piszemy testy jednostkowe, testujemy też manualnie, robimy code review i mamy zautomatyzowany workflow.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Umiejętności zbierania i analizowania wymagań w kontekście potrzeb Klienta dla tworzonych rozwiązań mobile i web,
  • Samodzielności w działaniu, wzięcia odpowiedzialność za cykl życia projektu oraz jakość dostarczanych rozwiązań,
  • Wiedzy jak kosztorysuje się i konstruuje finalną ofertę dla Klienta,
  • Umiejętności monitorowania i raportowania postępu prac nad projektem,
  • Praktycznej znajomości metodyk/frameworków służących do prowadzenia projektów softwarowych (Scrum, AgilePM, PMI, Prince2) oraz znajomości narzędzi wspierających zarządzanie projektami (Jira, Confluence),
  • Naturalności w budowaniu relacji i skutecznego komunikowania się - nasza praca to nie tylko wykonywanie zadań z projektowego scope, doradzamy i pomagamy Klientom budować ich biznes,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Będziesz zarządzać projektami IT w pełnym cyklu: od zebrania i analizy wymagań po wdrożenie zaprojektowanego rozwiązania u Klienta,
  • I - nie obejdzie się oczywiście bez organizowania i nadzorowania zadań realizowanych przez zespoły developerskie.

Ważne dla nas są:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami rozwoju oprogramowania, najchętniej z obszaru mobile i web development,
  • Koniecznie – silna motywacja i konsekwencja w działaniu, bo nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w prowadzeniu projektów, wszystkiego Cię nauczymy,
  • Znajomość problemu definiowania i zarządzania wymaganiami,
  • Praktyczna znajomość i podejście do Scrum, co oznacza, że nie boisz się odpowiedzialności za produkt i za zespół,
  • Analityczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Efektywność, samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy,
  • Skuteczna komunikacja i współpraca w ramach zespołów projektowych i z Klientem.

Co oferujemy?

  • Elastyczny czas pracy - możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach między 7 a 10-tą,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek oraz wsparcie w zdobywaniu doświadczenia w roli Managera Projektów IT,
  • Pracę w stylowym biurze w kamienicy w centrum Krakowa, w niedużej (obecnie ok. 50 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz świeże owoce w kuchni,
  • Naprawdę przyjazną atmosferę, jakiej trudno szukać gdzie indziej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It’s easy like one, two and three".
  • Wysyłasz do nas swoje CV
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną o sprawach technicznych,
  • Wybranych kandydatów, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną u nas w biurze lub zdalnie, zależnie od preferencji.
Rekrutacja online

Similar offers in your area