Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Junior IT Project Manager

Company:

KISS digital

Type: project
Level: junior
Refreshed: 3 weeks ago

place:

City: Cracow

formal aspects:

Contract type: b2b contract
Salary range: 5 000 - 8 000 (b2b contract)

projects:

Type of projects: projects for clients
Used Technologies/Tools:
Key: Jira, Confluence

work:

Working method: Scrum
Sprint length: 2 wk.
Flexible working hours: yes
Occasional remote work: yes

Required technologies /tools:

Expectations:
Jira
Nice to have:
WWW
iOS
Android
React
HTML
CSS

other requirements:

Experience: 1+
Foreign language: English
Level: Use in work:
Application: reading documentation, contact with customers,

Employee profits:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie medyczne Medicover
Sport
Karta Benefit MultiSport
Wydarzenia branżowe
Udział w konferencjach i targach
Kuchnia
W pełni wyposażona kuchnia
Posiłki
Świeże owoce przez cały tydzień
Integracja
Wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Elastyczne godziny pracy
Praca zdalna
R&D – prowadzimy prace badawcze

Chcesz pracować jako Project Manager prowadząc ciekawe projekty mobilne i webowe? Jeżeli tak, dołącz do KISS digital. Będzie okazja pracować z zespołem wspaniałych ludzi, w atmosferze wzajemnej współpracy i poczucia wspólnych celów. Oraz, dużo, dużo się nauczyć!

Projekty prowadzimy w Scrumie, sprinty z reguły 2 tygodniowe, wszystko dobrze poukładane i udokumentowane. Piszemy testy jednostkowe, testujemy też manualnie, robimy code review i mamy zautomatyzowany workflow.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Umiejętności zbierania i analizowania wymagań w kontekście potrzeb Klienta dla tworzonych rozwiązań mobile i web,
  • Samodzielności w działaniu, wzięcia odpowiedzialność za cykl życia projektu oraz jakość dostarczanych rozwiązań,
  • Wiedzy jak kosztorysuje się i konstruuje finalną ofertę dla Klienta,
  • Umiejętności monitorowania i raportowania postępu prac nad projektem,
  • Praktycznej znajomości metodyk/frameworków służących do prowadzenia projektów softwarowych (Scrum, AgilePM, PMI, Prince2) oraz znajomości narzędzi wspierających zarządzanie projektami (Jira, Confluence),
  • Naturalności w budowaniu relacji i skutecznego komunikowania się – nasza praca to nie tylko wykonywanie zadań z projektowego scope, doradzamy i pomagamy Klientom budować ich biznes,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Będziesz zarządzać projektami IT w pełnym cyklu: od zebrania i analizy wymagań po wdrożenie zaprojektowanego rozwiązania u Klienta,
  • I – nie obejdzie się oczywiście bez organizowania i nadzorowania zadań realizowanych przez zespoły developerskie.

Ważne dla nas są:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami rozwoju oprogramowania, najchętniej z obszaru mobile i web development,
  • Koniecznie – silna motywacja i konsekwencja w działaniu, bo nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w prowadzeniu projektów, wszystkiego Cię nauczymy,
  • Znajomość problemu definiowania i zarządzania wymaganiami,
  • Praktyczna znajomość i podejście do Scrum, co oznacza, że nie boisz się odpowiedzialności za produkt i za zespół,
  • Analityczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Efektywność, samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy,
  • Skuteczna komunikacja i współpraca w ramach zespołów projektowych i z Klientem.

Co oferujemy?

  • Elastyczny czas pracy – możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach między 7 a 10-tą,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek oraz wsparcie w zdobywaniu doświadczenia w roli Managera Projektów IT,
  • Pracę w stylowym biurze w kamienicy w centrum Krakowa, w niedużej (obecnie ok. 50 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz świeże owoce w kuchni,
  • Naprawdę przyjazną atmosferę, jakiej trudno szukać gdzie indziej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

“It’s easy like one, two and three”.

  • Wysyłasz do nas swoje CV
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną o sprawach technicznych,
  • Wybranych kandydatów, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną u nas w biurze lub zdalnie, zależnie od preferencji.

Similar offers in your area

MS Teams Subject Matter Expert
Online
recruitment
back-office systems
Cracow
Product Owner/IT Project Manager
Online
recruitment
Jira
Cracow
FPGA Programmer
Online
recruitment
Cracow
Teams Live Events Assistant
Online
recruitment
Excel
Cracow
IS Service Owner for Tax
Online
recruitment
Cracow
IT Functional Analyst for Accounting Systems
Online
recruitment
Excel
Cracow
IS Performance Manager
Online
recruitment
Cracow
IT Project Manager
offer with salary range
Jira, agile, Scrum
Java Development Tech Leader
Online
recruitment
Java, Hibernate, Spring Framework MVC, Spring Framework Core, JPA
Wroclaw
Mid/Senior Digital Project Manager
Jira
Lublin + 2 cities