Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista Java

Added: Over a month ago

Key information

Type: Backend
Level: regular

formal aspects

Contract type: b2b, employment contract

projects

Type of projects:own product
Used Technologies/Tools:
Key: GIT, Hibernate, Java 8, JSE/JEE, JUnit, Maven
Auxiliary: Ansible, Docker, Jenkins, MySQL, PostgreSQL

work

Flexible working hours: Yes

Required technologies /tools

Expected:
GIT
Hibernate
JSE/JEE
JUnit
Maven
Java 8
Welcome:
Ansible
Docker
Jenkins
MySQL
PostgreSQL

other requirements

Foreign language: English
Level:
Zastosowanie: reading documentation,
Jeśli programujesz w Javie i lubisz rozwiązywać niebanalne problemy, poszukiwać nowych rozwiązań i chcesz doskonalić swoje umiejętności pracując przy tworzeniu aplikacji - to właśnie na Ciebie czekamy!
JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:
  • pracę z doświadczonym zespołem przy wykorzystaniu współczesnych technologii
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość awansu oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów
PROFIL KANDYDATA:
  • posiadasz doświadczenie w programowaniu w Java 8
  • masz doświadczeniem w zakresie technik refaktoryzacyjnych i programowania obiektowego
  • znasz narzędzia: Hibernate, JUnit, Wildfly, Maven3, Git
  • masz doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji JEE
  • mile widziane jeśli masz doświadczenie z narzędziami DevOps (Jenkins, Docker, Vagrant, Ansible)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • jesteś osobą samodzielną, terminową i komunikatywną
  • cechuje Cię odpowiedzialność, dokładność  i otwartość na nowe wyzwania
ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:
  • projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji
  • udział w analizie wymagań
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • dbanie o jakość kodu (przeglądy, ciągła integracja, testy jednostkowe)
  • dokumentacja techniczna rozwiązań
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu
#Java#POSTGRESQL#Programista Java#programowanie#Hibernate#MySQl
Rekrutacja online

Similar offers in your area