Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista Java

Company:

nazwa.pl

Type: backend
Level: regular
Refreshed: Over a month ago

place:

City: Cracow, Remotely

formal aspects:

Contract type: b2b contract, employment contract

projects:

Type of projects: own product
Used Technologies/Tools:
Key: GIT, Hibernate, JUnit, Maven, JSE/JEE, Java 8
Auxiliary: MySQL, Docker, Ansible, PostgreSQL, Jenkins

work:

Flexible working hours: yes
Occasional remote work: yes

Required technologies /tools:

Expectations:
Java 8
GIT
Hibernate
JUnit
Maven
JSE/JEE
Nice to have:
MySQL
Docker
Ansible
PostgreSQL
Jenkins

other requirements:

Experience: 2+
Foreign language: English
Level:
Application: reading documentation,

Employee profits:

Opieka medyczna
Karta Multisport
Wydarzenia branżowe: szkolenia, konferencje
Kuchnia oraz ciepłe i zimne napoje
Playroom: piłkarzyki, miejsce do relaksu
Integracja: cykliczne eventy wewnętrzne, wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Jeśli programujesz w Javie i lubisz rozwiązywać niebanalne problemy, poszukiwać nowych rozwiązań i chcesz doskonalić swoje umiejętności pracując przy tworzeniu aplikacji – to właśnie na Ciebie czekamy!

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • pracę z doświadczonym zespołem przy wykorzystaniu współczesnych technologii
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość awansu oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów

PROFIL KANDYDATA:

  • posiadasz doświadczenie w programowaniu w Java 8
  • masz doświadczeniem w zakresie technik refaktoryzacyjnych i programowania obiektowego
  • znasz narzędzia: Hibernate, JUnit, Wildfly, Maven3, Git
  • masz doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji JEE
  • mile widziane jeśli masz doświadczenie z narzędziami DevOps (Jenkins, Docker, Vagrant, Ansible)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • jesteś osobą samodzielną, terminową i komunikatywną
  • cechuje Cię odpowiedzialność, dokładność  i otwartość na nowe wyzwania

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji
  • udział w analizie wymagań
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • dbanie o jakość kodu (przeglądy, ciągła integracja, testy jednostkowe)
  • dokumentacja techniczna rozwiązań
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu
#Java#POSTGRESQL#Programista Java#programowanie#Hibernate#MySQl

Similar offers in your area

Senior Java/Kotlin Developer
Java, PostgreSQL, Kotlin, Kafka
Cracow
PHP Developer
offer with salary range
PHP, MySQL
Cracow
Senior Java Developer
Online
recruitment
Java, Spring, MongoDB, GIT
Cracow
JAVA Developer
Online
recruitment
Java, Spring Boot, AWS, Docker, GIT, Hibernate, JUnit, Mockito, REST API, design patterns
Gliwice + 4 cities
Programista Java (Systemy ERP)
Java
Bielsko - Biala + 3 cities
Back End Developer
MySQL, Java, JavaScript, Docker
Cracow
Lead Java Developer
Online
recruitment
Java, SQL, Liquibase, Groovy, Bash, Jira, Confluence, Oracle, Maven, Tomcat, TeamCity, Multithreading, Shell scripting, Microservices Architecture, XML, GitHub, Sonar
Cracow
Python Developer
Python, Docker, GIT, Django, REST
Cracow
Programista Java / Scala
Java, Scala
Cracow + 2 cities
Java Developer
Java, Spring, Hibernate
Warsaw
Global Solution Architect - fully remote
Online
recruitment
C#, .NET, React, Angular, Docker, Kubernetes, Spring Cloud
Katowice + 1city
Regular/Senior PHP Developer (możliwość pracy 100% zdalnej)
Online
recruitment
PHP, Jenkins, JS, Zend, Symfony, HTML, CSS, Travis, Bamboo
Katowice + 2 cities
R&D Software Developer (all levels) – fully remote work
Online
recruitment
C#, .NET, Angular.js, SQL
Online
recruitment
Java, SQL, Spring, Java EE, Maven, Spring Boot, Spring Cloud
Wroclaw
Online
recruitment
Java, NoSQL, Spring, Jenkins, Oracle, Spring Framework MVC, Microservices Architecture, CI/CD , Spring Boot, Spring Cloud
Remotely
Senior .NET Developer
Online
recruitment
HTTP, C#, REST API, .NET
Wroclaw
Senior Python Developer
Online
recruitment
Python, NoSQL, oop, Flask
Wroclaw
PHP, MySQL
Lodz
API Developer
Online
recruitment
API, .NET Core, WebAPI, Cloud
Katowice