Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Inżynier Systemowy DevOps – Business Support Systems

Company:

Comarch

Type: DevOps
Level: regular
Refreshed: 3 weeks ago

place:

City: Cracow

formal aspects:

Contract type: b2b contract, contract for a specific task, employment contract, contract of mandate

projects:

Type of projects: projects for clients, own product
Used Technologies/Tools:
Key: Linux
Auxiliary: Docker, SQL, Kubernetes

Required technologies /tools:

Expectations:
Linux
SQL
Nice to have:
Docker
Kubernetes

other requirements:

Experience: 1+
Education: technical university degree
Foreign language: English
Level:
Application: reading documentation,

Employee profits:

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak działa XaaS? Jak buduje się platformy do działania maszyn wirtualnych? Jak powstają środowiska i procesy na podstawie których rozwijane są projekty informatyczne?
A może już masz doświadczenie w tych obszarach i chciałbyś spróbować swoich sił w pracy dla branży telekomunikacyjnej?
Jesteśmy zespołem pracującym na styku infrastruktury oraz R&D, pomiędzy wymaganiami a ich realizacją. To tutaj, z racji łączenia wielu dziedzin, od HW, przez OSy oraz zrozumienie wymagań biznesowych aż do przygotowania procesów CI/CD, powstają, docierają się i dojrzewają idee z obszaru DevOps.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Absolwent lub student kierunków informatycznych bądź pokrewnych
  • Osoba ceniąca możliwość rozwoju i doskonalenia nabytych w trakcie studiów umiejętności (zapewniamy wsparcie podczas zdobywania niezbędnych umiejętności na pierwszym etapie pracy)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i poszerzania swojej wiedzy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań problemów
  • Znajomość:
    • systemu operacyjnego Linux  (praca w konsoli)
    • podstaw relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle, PostgreSQL)
  • Mile widziana znajomość zagadnień:
    • z wirtualizacji (docker, kubernetes)
    • zagadnień CI/CD (Gitlab, Nexus, Bamboo/Jenkins)

TWOJE ZADANIA

  • Udział w procesie powstawania oprogramowania
  • Współpraca przy instalacji środowisk developerskich i klienckich
  • Uczestnictwo przy tworzeniu procesów CI/CD
  • Instalacje oraz wymiana urządzeń w serwerowni
  • Współpraca z przedstawicielami klienta przy ustalaniu stosu narzędziowego
  • Monitorowanie istniejącej infrastruktury

DLA CIEBIE

  • Szeroki zakres zadań, od pracy w serwerowni przez czysto techniczne tematy związane z wirtualizacją i automatyzacją instalacji aż po uczestnictwo w zespołach projektowych i kontakt z klientem.
  • Duże możliwość rozwoju, zarówno wewnątrz zespołu (szkolenia wewnętrzne) jak i dedykowane szkolenia z wybranych obszarów związanych z naszym profilem obowiązków w centrum szkoleniowym.
  • Praca w bardzo ciekawym obszarze telekomunikacji w zespole z szerokim wachlarzem zadań
  • Możliwość wyjazdów do klientów zagranicznych w ramach realizacji projektów
  • Praca przy systemach wspierających korowy biznes operatorów telekomunikacyjnych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
##DevOps##comarch##Linux

Similar offers in your area

DevOps Engineer with GCP
Online
recruitment
Docker, GIT, Jenkins, Terraform, Maven, Kubernetes, GCP, CI/CD
Cracow
DevOps Engineer
Online
recruitment
offer with salary range
Linux, Azure
Cracow
Online
recruitment
Docker, Jenkins, Maven, TeamCity, Gradle, Kubernetes, CI/CD , Sonar
Cracow
IT Support Engineer (2nd line)
Online
recruitment
SQL, Linux, LAN/WAN, Windows Server
Cracow
Senior DevOps Engineer
Online
recruitment
Kubernetes, AWS, CI/CD
Cracow + 1 city
Inżynier Systemowy
Online
recruitment
Python, Perl, Ansible, GIT, TCP/IP, IMAP, POP3
Programista Systemowy
Online
recruitment
Python, Linux, Bash, Perl, GIT, TCP/IP
Senior Cloud and System Engineer
Online
recruitment
AWS, Kubernetes, Terraform
Cracow
DevOps Engineer with Big Data
Online
recruitment
Hadoop, Python, Java, GIT, Scala
Cracow
Administrator Systemów Linux
Online
recruitment
Linux, MySQL, Ansible, PostgreSQL, DNS, FTP, SMTP, WWW, Bash, Postfix, Apache, IMAP, LXC, KVM, CouchBase
Rzeszow + 1city
Senior System Engineer /DevOps, AWS /Cloud
Online
recruitment
AWS, Ansible, Terraform, Puppet, Chef, Linux, Python, Java, Jenkins, Elasticsearch, Kibana, Golang, Zabbix, agile, Prometheus, Grafana
Tricity
DevOps Engineer with Azure Cloud experience
Online
recruitment
Azure, ARM, API Gateway
Wroclaw