Programista Systemowy

Company:

nazwa.pl

Type: DevOps
Level: regular
Refreshed: 3 weeks ago

place:

City: Cracow, Remotely

formal aspects:

Contract type: b2b contract, employment contract
Salary range: 13 000 - 20 000 (b2b contract)

projects:

Type of projects: own product
Used Technologies/Tools:
Key: PHP, Python, Java, Ansible, Linux, TCP/IP, C++, Bash, Perl, IMAP, POP3
Auxiliary: MySQL, PostgreSQL, GIT, Zookeeper, RabbitMQ, LDAP, Postfix, Apache, Nginx, CouchBase, OpenStack, ELK , LXC, KVM

work:

Team size: 6-8 people
Flexible working hours: yes
Occasional remote work: yes

Required technologies /tools:

Expectations:
Python
Linux
Bash
Perl
GIT
TCP/IP
Nice to have:
MySQL
PostgreSQL
Zookeeper
RabbitMQ
C++
LDAP
Postfix
Apache
Nginx
CouchBase
Lua
LXC
KVM

other requirements:

Experience: 2+
Foreign language: English
Level:
Application: reading documentation,

Employee profits:

Opieka medyczna
Karta Multisport
Wydarzenia branżowe: szkolenia, konferencje
Kuchnia oraz ciepłe i zimne napoje
Playroom: piłkarzyki, miejsce do relaksu
Integracja: cykliczne eventy wewnętrzne, wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy

Masz doświadczeniu w programowaniu niskopoziomowym? Szukasz miejsca, w którym wykorzystasz wiedzę z obszaru budowy systemów i będziesz miał/a możliwość jej dalszego rozwoju? Dołącz do zespołu.pl i zostań ekspertem w obszarze rozwoju systemów!

Jako lider technologiczny oferujmy:

  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w konferencjach szkoleniach
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • zniżki na usługi nazwa.pl oraz pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, ub. medyczne, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne i in.)
  • komfortową lokalizację biura w Czyżynach lub współpracę zdalną

Kluczowe wymagania:

  • posiadasz doświadczenie w pracy jako Inżynier lub Programista Systemowy
  • masz zaawansowaną znajomość Python/ Perl
  • doskonale odnajdujesz się w środowisku Linux

Idealnie jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach
  • pracowałeś/aś przy projektach z obszaru Research & Development
  • posiadasz znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP)

Zakres zadań:

  • projektowanie architektury systemów i aplikacji
  • rozwój i tworzenie backend’owych aplikacji pracujących w środowisku Linux.
  • rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawę błędów
  • praca z technologiami: OpenStack, ELK, ZOOKeeper, RabbitMQ, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM

#DevTeam#Python#Linux#Perl##programista#Programmer##DevOps##system
When applying, refer to Crossjob - this is important for us.

Similar offers in your area

DevOps Engineer with Big Data
Online
recruitment
Hadoop, Python, Java, GIT, Scala
Cracow
DevOps Engineer
Online
recruitment
Docker, Jenkins, Maven, TeamCity, Gradle, Kubernetes, CI/CD , Sonar
Cracow
Online
recruitment
offer with salary range
Linux, Azure
Cracow
Senior Cloud and System Engineer
Online
recruitment
AWS, Kubernetes, Terraform
Cracow
Inżynier Systemowy
Online
recruitment
Python, Perl, Ansible, GIT, TCP/IP, IMAP, POP3
Cracow + 1 city
IT Support Engineer (2nd line)
Online
recruitment
SQL, Linux, LAN/WAN, Windows Server
Cracow
DevOps Engineer with GCP
Online
recruitment
Docker, GIT, Jenkins, Terraform, Maven, Kubernetes, GCP, CI/CD
Cracow
Senior System Engineer /DevOps, AWS /Cloud
Online
recruitment
AWS, Ansible, Terraform, Puppet, Chef, Linux, Python, Java, Jenkins, Elasticsearch, Kibana, Golang, Zabbix, agile, Prometheus, Grafana
Tricity