Cloud Developer (Python + AWS)

Poziom: senior
Dodano: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Zdalnie

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b
Widełki: 20 - 26 (kontrakt b2b)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Nazwa produktu: Connect
Główne: Python, AWS, Docker
Poboczne: DynamoDB, Lambda, API Gateway

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 10+ os.

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Python
AWS
Docker

inne wymagania:

Doświadczenie: 5+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie
Karta Multisport
Kursy językowe
Wydarzenia branżowe: szkolenia, konferencje
Kuchnia
Napoje: kawa, napoje gorące, zimne dla pracowników
Owoce, słodkości dla pracowników
Integracja: wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

Poszukujemy doświadczonego Cloud Developer‘a ze znajomością PythonAWSDocker, który dołączy do grona konsultantów 7N. Wspieramy zespół rozproszony u klienta, który pracuje nad jego kluczowym produktem – platformą dostarczającą materiały medialne (wideo, zdjęcia, artykuły) dotyczące wydarzeń na całym świecie.

Zadania

  • Budowa infrastruktury AWS dla flagowego produktu klienta
  • Integracja z różnymi 3rd party API, aby umożliwiać klientom dostęp do nowych fotografii/obrazów
  • Tworzenie API na wewnętrzny użytek (rozwiązanie end-to-end eCommerce)

Oczekiwania

  • Seniorskie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w podejściu Cloud Native, przy użyciu Python i chmury AWS
  • Praktyczna znajomość usług Amazon: Lambda, DynamoDB, API Gateway, ECS/EC2
  • Doświadczenie z Docker i deploymentem kontenerów na ECS/EC2
  • Płynna znajomość języka angielskiego (codzienna praca w środowisku międzynarodowym)
  • Mile widziane doświadczenie w migracji produktu na chmurę AWS

Naszym konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 120  160 PLN/h netto + VAT przy współpracy podwykonawczej
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta – ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.)
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2019: https://www.youtube.com/watch?v=i5KjJpFBNpI)
czytaj więcej»
#Python#Docker#AWS#Lambda#DynamoDB#API Gateway#Serverless

Zgłoszenie trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłając aplikację z Crossweb, bardzo pomagasz nam się rozwijać