Przejdź do serwisu Crossweb
en

Technical Project Manager

Typ: project
Poziom: regular
Odświeżono: 4 dni temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
AWS
agile
Kubernetes
CI/CD

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom:

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie
Sport (karta Multisport)
Kursy językowe (kurs j. angielskiego)
Wydarzenia branżowe (np. szkolenia, konferencje, Scratch Academy, Webinary)
Inicjatywy rozwojowe (Akademia Ailleron, Ailleron Lab, Centra Kompetencji, Mikro Czwartki, Hackathony)
Wyjazdy integracyjne
Playroom (piłkarzyki, PS4)
Kuchnia (ekspresy do kawy, lodówki, mikrofale, wyciskarka do soków)
Napoje (kawa, herbata, kakao, woda, soki)
Posiłki (np. codziennie owoce dla pracowników)
Parking
Parking rowerowy
80h na rozwój osobisty
Wsparcie specjalistów
Własna biblioteka
Znani, prestiżowi klienci
Fundacja Możesz Na Mnie Liczyć

Post-startup z Doliny Krzemowej (500+ pracowników, bardzo dynamiczny rozwój) pozyskali prawie 300M USD finansowania, wyceniani na 800M (unicorn soon), inwestuje w nich m.in. Peter Thiel. Projekt, w który jesteśmy zaangażowani jest stricte backendowy, związany z przeszukiwaniem i analizą olbrzymiej ilości danych (search engine). Nasz zespół ma dużą samodzielność w doborze technologii i rozwiązań, które będą wykorzystywane w systemie.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w developmencie (dowolny język) oraz 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim,
  • Praktyczne doświadczenie w Agile & Lean (mile widziane doświadczenie w pracy z Kanbanem),
  • Wiedza z zakresu CI/CD,
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z infrastrukturą (Kubernetes, AWS),
  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych (do godz. 20:00),
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do Kalifornii (nie wcześniej niż maj 2021).

Obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją projektów,
  • Wsparcie oraz zarządzanie zespołami (1-2 zespoły, 4-6 osób w każdym),
  • Stały kontakt i budowanie relacji z klientem.
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.

FPGA Programmer
Rekrutacja
online
Kraków
Test Manager
Python, Java
Kraków + 2 miasta
Application Administrator
oferta z widełkami
Linux, Jira
Kraków
Solution Architect
Rekrutacja
online
Java, AWS, Docker, Nginx, Kubernetes
Kraków
Konsultant ds. wdrożeń (Telekomunikacja)
Rekrutacja
online
SQL, Linux
Kraków + 3 miasta
Electronic/hardware designer
Rekrutacja
online
Kraków
Java Development Tech Leader
Rekrutacja
online
Java, Hibernate, Spring Framework MVC, Spring Framework Core, JPA
Wrocław
IT Application Support Analyst
Rekrutacja
online
Python, Oracle, SAP, Unix, Informatica
Wrocław