Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Middle Front-End Developer

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Frontend
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o dzieło
Widełki: 3 - 7000 zł netto (Umowa o dzieło)

projekty

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: Widget CallPage
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: Angular.js, CSS3, HTML, JavaScript, Node.js, SASS, Webpack

praca

Metodyka pracy: Kanban, Scrum
Długość sprintów: 2 tyg
Wielkość zespołu: 10+ os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
jQuery
Angular.js
SASS
CSS3
JavaScript
Mile widziane:
Webpack

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,
Callpage Sp. z o.o. zajmująca się rozwojem produktu ICT SaaS, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko: Middle Frontend Developer

Obowiązki

  • Stworzenie, rozbudowanie aplikacji webowej na AngularJS
  • Stworzenie widgetu na czystym Javascript

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Javascript.
  • Dobra znajomość AngularJS, jQuery.
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3.
  • Znajomość systemu Linux, umiejętność posługiwania się konsolą.
  • Doświadczenie związane z metodami transmisji danych JSON.
  • Dobra znajomość wzorców projektowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane

  • Znajomość Webpack
  • Doświadczenie z środowiskim programistycznym PHP Storm / Web Storm
  • Doświadczenie w Agile (Scrum).

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i doświadczenia 4000-6000pln (netto)
  • Udział w ambitnym projekcie o skali międzynarodowej.
  • Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem spółki.
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
czytaj więcej»