Developer PHP - Praca
Przejdź do serwisu Crossweb

Developer PHP

Firma: Codesushi
Typ: full-stack
Poziom: regular
Odświeżono: dzisiaj

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie
Widełki: 3000 - 7000 zł netto (umowa o pracę)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: PHP, MySQL, JavaScript, Symfony2
Poboczne: Docker, jQuery, Node.js, Angular.js, WordPress, Drupal

praca:

Metodologia pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
PHP
JavaScript
SQL
GIT
Mile widziane:
Docker
jQuery
Node.js
Angular.js
Symfony2
WordPress
Drupal

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Kursy językowe
Wydarzenia branżowe
Kuchnia
Kuchnia
Napoje
Kawa i inne napoje gorące

CODESUSHI jest dynamicznie rozwijającą się krakowską firmą IT, założoną w 2009 roku. Nasz zespół składa się z samych doświadczonych developerów programujących i rozwijających się w obszarach aplikacji webowych. Łączy nas to, że programowanie jest nie tylko naszą pracą, ale też pasją!

Większość naszych projektów tworzona jest dla wymagających klientów ze Stanów Zjednoczonych i Nowej Zelandii.

Poszukujemy do zespołu:

PHP Developerów

Numer referencyjny: CWJ/PHP/DEV/2017

Twoje zadania:

– realizacja projektów webowych opartych na różnych dostępnych technologiach (głównie w oparciu o framework Symfony)

– udział w sesjach projektowych

– dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

– współpraca z członkami zespołu w metodyce Scrum

Wymagamy:

– bardzo dobrej znajomość PHP 5.4+

podstawowej znajomości języka Javascript

– minimum 1,5 roku doświadczenia w programowaniu obiektowym w PHP

– znajomość języka SQL oraz dowolnego systemu zarządzania bazami danych np. MySQL

– znajomości standardów PHP-FIG (PSR-1, PSR-2, …)

– doświadczenia w pracy z metodykami Agile (SCRUM)

– znajomości systemu kontroli w wersji GIT

– sumienności i konsekwencji w działaniu

– dobrej znajomość języka angielskiego

– znajomość frameworka Symfony 2 lub 3

– znajomość narzędzi: Vagrant, Docker

– znajomość NodeJS, oraz narzędzi: gulp, grunt, bower

– znajomość jQuery, AngularJS

– znajomość WordPressa i/lub Drupala

Oferujemy:

– pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem

atrakcyjne wynagrodzenie

– pracę przy ambitnych projektach

– biuro w dogodnej lokalizacji

– międzynarodowe środowisko pracy

– kurs języka angielskiego z native speakerem

– elastyczne godziny pracy

Szukasz rozwoju zawodowego? APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

czytaj więcej»
#javascript#php#symfony3#symfony2#mySQL
Aby aplikować wyślij maila
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.

adres: [email protected]

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”