Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

IT Project Manager

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: PM
Poziom: lead / manager

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę
Widełki: 9000 - 10000 zł brutto (Umowa o pracę)

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: Angular.js, Drupal, JavaScript, Laravel, Node.js, PHP, React, Symfony2, Symfony3, WordPress
Poboczne: Docker, MySQL

praca

Metodyka pracy: Kanban, Scrum
Długość sprintów: 1 tyg
Wielkość zespołu: 2-3 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
agile
Mile widziane:
Drupal
JavaScript
PHP
WordPress

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,
Poszukiwany/Poszukiwana:

Numer referencyjny: CWJ/ITPM/2018

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie i realizację projektów
  • Dbanie o zakres, budżet i harmonogram projektu, kontrola kosztów
  • Dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole
  • Utrzymanie dobrej i ciągłej komunikacji w zespole projektowym oraz z klientami

Wymagamy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w software house
  • Praktycznego doświadczenia w pracy bezpośredniej z klientami
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie - umiem rozmawiac i ludzie mnie rozumieja
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy, skrupulatności i odpowiedzialności
  • Znajomości przynajmniej jednego narzędzia do zarządzania projektami (np. Jira, Trello, itp.)
  • Doświadczenia w pracy z metodykami Agile (SCRUM)
  • Doświadczenia w realizacji projektów wykorzystujących różne technologie i języki programowania jednocześnie
  • Doświadczenia w pracy z zespołami developer’ów w trybie zdalnym
  • Doświadczenia w pracy z klientami zagranicznymi np. USA, UK, itp.
  • Doświadczenia w realizacji projektów opartych na technologii np. WordPress, Drupal, Craft, itp.
  • Portfolio wykonanych projektów

Oferujemy:

  • Pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy ambitnych projektach
  • Wyposażone Biuro (PS4 VR, kuchnia, ekspres etc.) w dogodnej lokalizacji (Krakowskie Zabłocie)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • 100% dofinansowany Multisport
  • Prywatne ubezpieczenie PZU dla Ciebie i rodziny

Szukasz rozwoju zawodowego? APLIKUJ JUŻ DZIŚ

CODESUSHI jest dynamicznie rozwijającą się krakowską firmą IT, założoną w 2009 roku. Nasz zespół składa się z samych doświadczonych developerów programujących i rozwijających się w obszarach aplikacji webowych. Łączy nas to, że programowanie jest nie tylko naszą pracą, ale też pasją!
Większość naszych projektów tworzona jest dla wymagających klientów ze Stanów Zjednoczonych.
czytaj więcej»
#agile#PM#Project Manager#Project Management