Ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty

IT Project Manager

Firma: Codesushi
Typ: project
Poziom: lead / manager
Odświeżono: 3 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie
Widełki: 3500 - 7000 zł netto (umowa o pracę)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: PHP, Drupal, WordPress, Laravel, Symfony2, Angular.js, Node.js, jQuery, JavaScript, Symfony3
Poboczne: MySQL, Docker, React.js

praca:

Metodologia pracy: Kanban, Scrum
Długość sprintów: 1 tyg.
Wielkość zespołu: 2-3 os.

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
agile
Mile widziane:
PHP
JavaScript
WordPress
Drupal

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Kursy językowe
Wydarzenia branżowe
Kuchnia
Kuchnia
Napoje
Kawa i inne napoje gorące
Poszukiwany/Poszukiwana:

Numer referencyjny: CWJ/ITPM/2017

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie i realizację projektów
  • Dbanie o zakres, budżet i harmonogram projektu, kontrola kosztów
  • Dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole
  • Utrzymanie dobrej i ciągłej komunikacji w zespole projektowym oraz z klientami

Wymagamy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (w tym przynajmniej 1 rok w agencji interaktywnej lub software house)
  • Praktycznego doświadczenia w pracy bezpośredniej z klientami
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy, skrupulatności i odpowiedzialności
  • Znajomości przynajmniej jednego narzędzia do zarządzania projektami (np. Jira, Trello, itp.)

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenia w pracy z zespołami developer’ów w trybie zdalnym
  • Doświadczenia w pracy z metodykami Agile (SCRUM)
  • Doświadczenia w realizacji projektów opartych na technologii np. WordPress, Drupal, Craft, itp.
  • Doświadczenia w realizacji projektów wykorzystujących różne technologie i języki programowania jednocześnie
  • Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi np. USA, UK, itp.

  • Portfolio wykonanych projektów

Oferujemy:

  • Pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy ambitnych projektach
  • Biuro w dogodnej lokalizacji (Krakowskie Zabłocie)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Prywatne ubezpieczenie PZU

Szukasz rozwoju zawodowego? APLIKUJ JUŻ DZIŚ

CODESUSHI jest dynamicznie rozwijającą się krakowską firmą IT, założoną w 2009 roku. Nasz zespół składa się z samych doświadczonych developerów programujących i rozwijających się w obszarach aplikacji webowych. Łączy nas to, że programowanie jest nie tylko naszą pracą, ale też pasją!

Większość naszych projektów tworzona jest dla wymagających klientów ze Stanów Zjednoczonych.
czytaj więcej»
#agile#PM#Project Manager#Project Management