Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Markup Master/FrontEnd Developer

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Frontend
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Widełki: 3000 - 6000 zł netto (Umowa o pracę)

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: CSS3, Gulp, JavaScript, jQuery, SASS, Twitter Bootstrap 3
Poboczne: Node.js, React, REST API

praca

Metodyka pracy: Kanban, Scrum
Długość sprintów: 1 tyg
Wielkość zespołu: 2-3 os

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Gulp
SASS
CSS3
JavaScript
jQuery
Mile widziane:
Node.js
React
REST API

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Poszukiwany/Poszukiwana:

Markup Master (FrontEnd Developer)

Numer referencyjny: CWJ/MARKUP/DEV/2017

Twoje zadania:

  • tworzenie dobrego kodu HTML i CSS z dostarczonych projektów graficznych
  • udział w sesjach projektowych
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • współpraca z członkami zespołu w metodyce Scrum

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomości html5, css3, scss
  • Bardzo dobrej znajomości Twitter Bootstarp
  • Znajomości SASS lub Less
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript oraz jQuery
  • Praktycznej wiedzy i używania narzędzi typu bower/npm/gulp
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pełne zrozumienie zadań oraz wyszukanie dodatkowych informacji
  • Dokładności i skrupulatności przy wykonywaniu zadań
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Podstawy Node.js
  • Znajomość architektury REST
  • Znajomość JSX dla React’a oraz innych języków szablonów (HAML, TWIG, Liquid, Jade, Handlebars)

Oferujemy:

  • Pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Sensowne narzędzia pracy (Mac + dual widescreen setup)
  • Pracę nad aplikacjami ze złożonym UI oraz ciekawymi graficznie stronami dla znanych marek międzynarodowych i lokalnych firm amerykańskich
  • Dostęp do najlepszych platform szkoleniowych z wiedzą programistyczną - egghead.io, pluralsight
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Biuro w dogodnej lokalizacji (Krakowskie Zabłocie)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Prywatne ubezpieczenie PZU

Szukasz rozwoju zawodowego? APLIKUJ JUŻ DZIŚ

CODESUSHI jest dynamicznie rozwijającą się krakowską firmą IT, założoną w 2009 roku. Nasz zespół składa się z samych doświadczonych developerów programujących i rozwijających się w obszarach aplikacji webowych. Łączy nas to, że programowanie jest nie tylko naszą pracą, ale też pasją!
Większość naszych projektów tworzona jest dla wymagających klientów ze Stanów Zjednoczonych.
czytaj więcej»
#javascript#CSS#HTML#front-end