Markup Master/FrontEnd Developer - Praca
Przejdź do serwisu Crossweb

Markup Master/FrontEnd Developer

Typ: frontend
Poziom: regular
Dodano: tydzień temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie
Widełki: 3000 - 6000 zł netto (umowa o pracę)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3, SASS, Gulp, Twitter Bootstrap 3
Poboczne: Node.js, React.js, REST API

praca:

Metodologia pracy: Kanban, Scrum
Długość sprintów: 1 tyg.
Wielkość zespołu: 2-3 os.
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
JavaScript
jQuery
HTML5
CSS3
SASS
Gulp
Mile widziane:
Node.js
React.js
REST API

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: średnie
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Kursy językowe
Wydarzenia branżowe
Kuchnia
Kuchnia
Napoje
Kawa i inne napoje gorące

Poszukiwany/Poszukiwana:

Markup Master (FrontEnd Developer)

Numer referencyjny: CWJ/MARKUP/DEV/2017

Twoje zadania:

  • tworzenie dobrego kodu HTML i CSS z dostarczonych projektów graficznych
  • udział w sesjach projektowych
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • współpraca z członkami zespołu w metodyce Scrum

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomości html5, css3, scss
  • Bardzo dobrej znajomości Twitter Bootstarp
  • Znajomości SASS lub Less
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript oraz jQuery
  • Praktycznej wiedzy i używania narzędzi typu bower/npm/gulp
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pełne zrozumienie zadań oraz wyszukanie dodatkowych informacji
  • Dokładności i skrupulatności przy wykonywaniu zadań
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Podstawy Node.js
  • Znajomość architektury REST
  • Znajomość JSX dla React’a oraz innych języków szablonów (HAML, TWIG, Liquid, Jade, Handlebars)

Oferujemy:

  • Pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Sensowne narzędzia pracy (Mac + dual widescreen setup)
  • Pracę nad aplikacjami ze złożonym UI oraz ciekawymi graficznie stronami dla znanych marek międzynarodowych i lokalnych firm amerykańskich
  • Dostęp do najlepszych platform szkoleniowych z wiedzą programistyczną – egghead.io, pluralsight
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Biuro w dogodnej lokalizacji (Krakowskie Zabłocie)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Prywatne ubezpieczenie PZU

Szukasz rozwoju zawodowego? APLIKUJ JUŻ DZIŚ – [email protected]

CODESUSHI jest dynamicznie rozwijającą się krakowską firmą IT, założoną w 2009 roku. Nasz zespół składa się z samych doświadczonych developerów programujących i rozwijających się w obszarach aplikacji webowych. Łączy nas to, że programowanie jest nie tylko naszą pracą, ale też pasją!

Większość naszych projektów tworzona jest dla wymagających klientów ze Stanów Zjednoczonych.
czytaj więcej»
#javascript#CSS#HTML#front-end
Aby aplikować wyślij maila
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.

adres: [email protected]

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”