Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Inżynier kontroli jakości oprogramowania/ Tester

Firma:

Comarch

Typ: QA
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

Miasto: Białystok, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Łódź

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Java, SQL, Selenium, Linux, JMeter, Jira, testy jednostkowe i integracyjne

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
SQL
Jira
Linux
Mile widziane:
Java
Selenium

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Numer referencyjny: IKO/TREK

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (również studenci ostatnich lat)
  • znajomość metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania
  • znajomość narzędzi wspomagających testy automatyczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • skrupulatność
  • mile widziana znajomość jednego z języków programowania C; C++; Java SE; C#

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie, analiza i utrzymanie manualnych oraz zautomatyzowanych testów oprogramowania
  • projektowanie nowych testów i rozwijanie systemu zautomatyzowanych testów
  • tworzenie specyfikacji i dokumentacji testowej
  • testowanie: testy funkcjonalne (w oparciu o wymagania, w oparciu o procesy biznesowe), testy akceptacyjne
  • tworzenie testów automatycznych
  • kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami
czytaj więcej»
##pracaTester##comarch##pracaComarch