Przejdź do serwisu Crossweb
en

Inżynier Wymagań (Analityk Biznesowy IT)

Firma:

Comarch

Typ: project
Poziom: regular
Odświeżono: 2 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Wrocław

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Jira

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Jira

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Czy wiesz czym charakteryzuje się analiza biznesowa? Umiesz rozmawiać z klientem, badać jego potrzeby i przekładać je na rozwiązania możliwe w ramach istniejącego produktu? Chcesz pracować w prestiżowych projektach związanych z Internetem Rzeczy (IoT) oraz wspomagać realizację celów biznesowych operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie? Dołącz do zespołu IoT Connect i pomóż nam rozwijać system obsługujący miliony kart SIM!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe związane z IT, zarządzaniem lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność prowadzenia efektywnej komunikacji i zadawania trafnych pytań
  • Szybkie wyciąganie wniosków i łączenie faktów oraz zależności
  • Dociekliwość i rozwiązywanie problemów
  • Znajomość podstawowych zagadnień IT, aby skutecznie adresować potrzeby biznesowe w rozmowach z programistami
  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoimi zadaniami i ich priorytetyzacji
  • Mile widziana znajomość:
    • zagadnień branży telekomunikacyjnej i/lub Internet of Things
    • narzędzi Confluence i Jira
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w:
    • pracy w projektach międzynarodowych
    • tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji projektowej (HLD / LLD)
    • roli analityka wiodącego

TWOJE ZADANIA

  • Uczestnictwo w spotkaniach z przedstawicielami klienta w celu poznania i zrozumienia wymagań biznesowo-funkcjonalnych wynikających zarówno z kontraktu, jak i bezpośrednio z potrzeb klienta przedstawionych w dalszym etapie projektu
  • Dokumentowanie wymagań oraz precyzyjne opisywanie obszarów, które mają być zrealizowane
  • Nazdór, by proponowane przez Comarch rozwiązanie spełniało oczekiwania klienta i dostarczało oczekiwaną wartość
  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów oraz szkoleń wewnętrznych demonstrujących nowe funkcjonalności systemu
  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami

DLA CIEBIE

  • Udział w międzynarodowych projektach dla największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie (Szwajcaria/Austria/Meksyk)
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój produktu IoT Connect
  • Możliwość kształtowania kierunku rozwoju biznesowego produktu na bazie bezpośredniego kontaktu z klientem i znajomości jego oczekiwań, potrzeb, problemów i wyzwań
  • Bezpośrednia możliwość nauki i pracy z systemem opartym o nowe technologie świata IT
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o którą dbamy przykładowo poprzez organizację imprez integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
czytaj więcej»
#analyst#analityk biznesowy##comarch
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.