Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista GIS

Firma:

Comarch

Typ: project
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Warszawa

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt

praca:

Wielkość zespołu: 6-8 os.
Elastyczne godziny pracy: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Oracle
Apex
Mile widziane:
C#
HTML
CSS
PL/SQL
JS

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Comarch ERGO, to nowoczesny System Informacji Przestrzennej (SIP) zapewniający bezpośrednie wykorzystanie aktualnych danych przestrzennych rejestrów publicznych w podejmowaniu decyzji prawnych, administracyjnych i gospodarczych.
Główną cechą rozwiązania Comarch ERGO jest zastosowanie systemu GIS – dlatego aktualnie szukamy specjalistów w tej dziedzinie!

Obowiązki:

  • Programowanie funkcjonalności oprogramowania Comarch ERGO
  • Testy programisty i optymalizacja przygotowanego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne z informatycznym
  • Znajomość języków programowania: PL/SQL lub C#
  • Znajomość technologii WWW (HTML, JS, CSS)
  • Znajomość technologii i bibliotek GIS, standardów OGC (WMS/WFS)
  • Dobra i praktyczna znajomość relacyjnych i/lub obiektowych baz danych (Oracle)
  • Nastawienie na stosowanie dobrych praktyk z zakresu rozwoju oprogramowania, mile widziana znajomość wzorców projektowych,
##programista##comarch##pracaComarch##gis##Toruń##Warszawa##Włocławek