Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista .NET/SQL

Firma:

Comarch

Typ: backend
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Rzeszów, Wrocław, Łódź

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Główne: PostgreSQL, SQL, ASP.NET, C#, WCF, ASP.NET MVC, WPF
Poboczne: HTML5, JavaScript, CSS3

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
SQL
.NET
C#

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Zakres obowiązków:

  • implementacja nowych funkcjonalności wspierających elastyczność i rozszerzalność systemów IT,
  • współpraca z analitykami biznesowymi i testerami,
  • diagnozowanie i usuwanie błędów,
  • opracowywanie i przestrzeganie standardów oraz dobrych praktyk programistycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności.

Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość technologii .NET/C#,
  • znajomość MS SQL (T-SQL),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będzie znajomość:

  • ML.NET, machine learning framework dla .NET,
  • systemów klasy ERP Retail, E-commerce, CRM,
  • wzorców projektowych,
  • dobrych praktyk programowania: Code Review, TDD,
  • doświadczenie w pracy z WPF lub ASP.NET.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń,
  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem,
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach,
  • spotkania integracyjne,
  • parking samochodowy i rowerowy.
czytaj więcej»
#.NET#e-commerce#systemyERP