Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista .NET/SQL

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Backend
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

projekty

Typ projektów:własny produkt
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: ASP.NET, ASP.NET MVC, C#, PostgreSQL, SQL, WCF, WPF
Poboczne: CSS3, HTML5, JavaScript

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
C#
.NET
SQL

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Zakres obowiązków:
  • implementacja nowych funkcjonalności wspierających elastyczność i rozszerzalność systemów IT,
  • współpraca z analitykami biznesowymi i testerami,
  • diagnozowanie i usuwanie błędów,
  • opracowywanie i przestrzeganie standardów oraz dobrych praktyk programistycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności.
Od kandydatów wymagamy:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość technologii .NET/C#,
  • znajomość MS SQL (T-SQL),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego.
Dodatkowymi atutami będzie znajomość:
  • ML.NET, machine learning framework dla .NET,
  • systemów klasy ERP Retail, E-commerce, CRM,
  • wzorców projektowych,
  • dobrych praktyk programowania: Code Review, TDD,
  • doświadczenie w pracy z WPF lub ASP.NET.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń,
  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem,
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach,
  • spotkania integracyjne,
  • parking samochodowy i rowerowy.
czytaj więcej»
#.NET#e-commerce#systemyERP