Przejdź do serwisu Crossweb

Główne: Python, Node.js, MVC, SVN, GIT

praca:

Metodologia pracy: Scrum
Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
SQL
MVC
Mile widziane:
Node.js
SVN
GIT

inne wymagania:

Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Ubezpieczenie
W ramach systemu kafeteryjnego
Opieka medyczna
Sport
Benefit Multisport - w ramach systemu kafeteryjnego
Kuchnia
Wyposażenie: lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspresy do kawy
Napoje
Kawa, herbata, mleko
Playroom
Chillout room
Integracja
Budżet integracyjny
Parking
Parking rowerowy
Inne
Komfortowe biuro, sala konferencyjna, salki spotkań
System kafeteryjny: Benefit Multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, Punkty/pieniądze do wykorzystania na zakupy, wyjazdy, spa itp
Inicjatywy: BarCamp, HackDay, Lightning Talks, DemoDays

Programista / Starszy Programista, Zespół Vertical Portals

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Budowanie witryn oraz platform narzędziowych w oparciu o rozwiązania chmurowe Onet  (Node.js / Python)
  • Współtworzenie wizji rozwoju dotyczących dalszego rozwoju istniejących rozwiązań
  • Zapewnienie stabilności działania
  • Uczestnictwo w procesach utrzymaniowych
  • Bieżąca analiza uruchomionych rozwiązań i przedstawianie wniosków

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku programisty lub starszego programisty
  • Doświadczenie w tworzeniu serwisów i narzędzi internetowych
  • Dobra znajomość co najmniej jednego z języków programowania (JavaScript, Python, PHP, Java, .NET)
  • Dobra znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość technologii internetowych (protokoły sieciowe, WebSerwisy, cache, kolejki)
  • Znajomość wzorca MVC
  • Chęć poszerzania wiedzy i nauki nowych technologii, umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne, orientację na cel oraz umiejętność kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość zagadnień programowania asynchronicznego na platformie Node.js
  • Umiejętność pracy z użyciem systemów kontroli wersji GIT, SVN
  • Znajomość zwinnych metodyk Scrum lub Kanban

Oferujemy:

  • Pracę dla najbardziej rozpoznawalnych marek mediowych w Polsce
  • Pracę z inspirującymi ludźmi w środowisku o rewelacyjnej atmosferze
  • Ambitne wyzwania
  • Pakiet świadczeń socjalnych dostosowany do indywidualnych potrzeb (program kafeteryjny)
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.
Aby aplikować wyślij maila
adres: [email protected]