Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Junior QA Engineer

Firma:

KISS digital

Typ: QA
Poziom: junior
Dodano: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę
Widełki: 3 000 - 4 000 (umowa o pracę)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: JavaScript, SQL, HTTP, REST API, HTML, CSS
Poboczne: JMeter, PostMan

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
JavaScript
SQL
HTTP
REST API
HTML
CSS
Mile widziane:
Python
Test Automation

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie medyczne Medicover
Sport
Karta Benefit MultiSport
Wydarzenia branżowe
Udział w konferencjach i targach
Kuchnia
W pełni wyposażona kuchnia
Posiłki
Świeże owoce przez cały tydzień
Integracja
Wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Elastyczne godziny pracy
Praca zdalna
R&D – prowadzimy prace badawcze

Jesteśmy zgraną ekipą, pracujemy w małych projektowych zespołach, dzięki czemu każdy ma szansę pokazać swoje umiejętności. Szukamy kogoś, kto jest kreatywny, otwarty i razem z nami będzie tworzył coraz to lepsze rozwiązania.

Jeśli cechuje Cię zdolność logicznego myślenia, spostrzegawczość, dociekliwość i dbałość o szczegóły, to mamy dla Ciebie propozycję.

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych i akceptacyjnych aplikacji mobilnych i webowych.

Jeśli chcesz pracować w firmie, która stawia na pracę w zespole, a jej głównym celem jest budowanie doskonałych produktów digitalowych, to gorąco zapraszamy Cię do wysłania nam swojej aplikacji!

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Umiejętności wykonywania testów funkcjonalnych, integracyjnych i akceptacyjnych – musisz przy tym potrafić logicznie myśleć oraz sprawnie opracowywać zagadnienia techniczne o różnym stopniu trudności do przetestowania,
  • Tworzenia przypadków testowych i przy ich użyciu projektowania skutecznych scenariuszy testowych,
  • Wiedzy jak korzystać z pojęć z sylabusa ISTQB FL,
  • Praktyki w tworzeniu zapytań w SQL oraz znajomości relacyjnych baz danych,
  • Znajomości technologii internetowych (m.in. zasad działania przeglądarek internetowych, protokołów HTTP/S, REST, narzędzi deweloperskich oraz podstaw HTML/CSS/JS),
  • Umiejętność obsługi programów do testów REST API np.: Postman, Insomnia, Paw, JMeter, itp.,
  • Chęci rozwijania swoich umiejętności w dziedzinie automatyzacji testów np. w Python,
  • Komunikatywnej i swobodnej znajomości języka angielskiego,
  • Zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Samoorganizacji, samodzielności w działaniu,
  • Otwartości i komunikatywności.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Planowanie zakresu testów oraz szacowanie czasu potrzebnego na ich wykonanie,
  • Opracowywanie przypadków testowych w oparciu o dostarczone wymagania,
  • Analizowanie specyfikacji wymagań do tworzonego oprogramowania,
  • Samodzielne wykonywanie testów manualnych aplikacji webowych i mobilnych,
  • Wyszukiwanie błędów i raportowanie ich w systemie Jira,
  • Przygotowywanie potrzebnych raportów i analiz z wykonanych testów.

Jak wygląda proces rekrutacji?

“It’s easy like one, two and three”.

  • Wysyłasz do nas swoje CV
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną o sprawach technicznych
  • A następnie umawiamy się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną
czytaj więcej»
#javascript#CSS#HTML#testowanie#ISTQB#http