Project Manager - aplikacje mobilne i webowe - Praca

Android

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie medyczne Medicover
Sport
Karta Benefit MultiSport
Wydarzenia branżowe
Udział w konferencjach i targach
Kuchnia
W pełni wyposażona kuchnia
Posiłki
Świeże owoce przez cały tydzień
Integracja
Wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Inne
Elastyczne godziny pracy
Praca zdalna
Slack time – czas na naukę
R&D – prowadzimy prace badawcze

Masz ochotę na zmiany i chciałbyś/chciałabyś pracować jako Project Manager prowadząc projekty mobilne i webowe? Zapraszamy do złożenia swojej oferty na stanowisko Project Manager w KISS digital. Będziesz miał/a okazję pracować z zespołem wspaniałych ludzi, w atmosferze wzajemnej współpracy i poczucia wspólnych celów. Nasze projekty prowadzimy w SCRUMie, więc będziesz także miał/a okazję pełnić rolę Product Ownera. Jeżeli nie znasz tej metodyki, niech Cię to nie martwi – na starcie otrzymasz odpowiednie przeszkolenie.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów
  • Obycia w sprawach technicznych, związanych z aplikacjami mobilnymi i internetowymi
  • Zacięcia na doprowadzanie spraw do końca
  • Wysokiej komunikatywności i umiejętności klarownego argumentowania swojego zdania
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w SCRUMie
  • Doświadczenie jako programista lub tester

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Zbieranie i analizowanie wymagań projektowych
  • Przygotowywanie kosztorysów i ofert dla klientów
  • Komunikacja z klientami w trakcie trwania projektu i po jego zakończeniu
  • Komunikacja z zespołem, w tym organizowanie planningów, daily i retrospekcji
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac nad projektem
  • Tworzenie wewnętrznej dokumentacji na temat projektu

Co oferujemy?

Nie piszemy o młodym, dynamicznym zespole (choć taki on właśnie jest), ani o przyjaznej, bezstresowej atmosferze (jest przyjazna, choć zdarza się nie całkiem bezstresowa). Oferujemy natomiast:

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek
  • Wynagrodzenie netto w wysokości do 7000zł zależnie od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę przy projektach ciekawych, lub dla znanych marek, lub obie rzeczy na raz
  • Możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy 8:00 a 9:30
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover
  • Wsparcie firmy w podnoszeniu swoich kwalifikacji, finansowanie konferencji i szkoleń, zakup literatury i innych materiałów edukacyjnych
  • Pracę w centrum Krakowa, w słonecznym biurze i w naprawdę fajnej atmosferze

Jak wygląda proces rekrutacji?

Zwykle mówimy, że proces rekrutacji „is easy like one, two and three”. W tej rekrutacji proces jest nieco wydłużony, aby obie strony miały szansę upewnić się, że chcą ze sobą pracować 🙂

  • Wysyłasz do nas swoje CV
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną
  • Następnie umawiamy się z Tobą na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną
  • I ewentualnie na drugą, finalną rozmowę

Wchodzisz w to? Wyślij swoje zgłoszenie na adres [email protected], w temacie wpisz „Project Manager”, nie zapomnij także dodać stosownej klauzuli prawnej. Nie wysyłaj listu motywacyjnego, nie czaruj okrągłymi zdaniami. Keep it simple.

Aby aplikować wyślij maila
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.

adres: [email protected]