Przejdź do serwisu Crossweb
en

Administrator Systemów Linux

Firma:

nazwa.pl

Typ: DevOps
Poziom: regular
Odświeżono: 2 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Rzeszów

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę
Widełki: 5 500 - 8 000 (umowa o pracę)

Główne: MySQL, PostgreSQL, Linux, SMTP, WWW, Bash, Postfix, Apache, OpenStack, Grafana
Poboczne: PHP, Python, Ansible, GIT, TCP/IP, BGP

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Linux
MySQL
Ansible
PostgreSQL
DNS
FTP
SMTP
WWW
Bash
Postfix
Apache
IMAP
LXC
KVM
CouchBase
Mile widziane:
PHP
Python
GIT
TCP/IP
Perl
OpenStack

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Karta Multisport
Wydarzenia branżowe: szkolenia, konferencje
Kuchnia oraz ciepłe i zimne napoje
Playroom: piłkarzyki, miejsce do relaksu
Integracja: cykliczne eventy wewnętrzne, wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Masz doświadczenie w administracji systemów i znasz Linuxa jak własną kieszeń? Chcesz wejść na wyższy poziom zawodowy? Dołącz do nas i zostań ekspertem w branży usług hostingowych!

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych
  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w budowaniu wartości Firmy
  • profesjonalny proces wdrożenia
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń
  • elastyczną formę i godziny współpracy
  • pakiet benefitów pracowniczych

PROFIL KANDYDATA:

  • na co dzień administrujesz systemami i masz zaawansowaną znajomość Linuxa
  • znasz narzędzia systemowe i potrafisz je wykorzystać do monitorowania, konfiguracji i optymalizacji parametrów pracy.
  • potrafisz tworzyć skrypty w Bash/Python/Perl
  • masz praktyczną znajomość narzędzi Nagios, Grafana/Graphite
  • potrafisz administrować serwerami SMTP, IMAP, Postfix, HTTP, FTP, DNS
  • masz praktyczną wiedzę n.t oprogramowania: Apache, Nginx, Openstack, GIT, LXC,  KVM
  • znasz: PostgreSQL, MySQL, LDAP, Couchebase
  • mile widziana: znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP i OSPF/BGP4.

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Będziesz instalować, konfigurować i administrować systemami operacyjnymi.
  • Monitorować stan systemów informatycznych.
  • Rozwiązywać problemy napływające do działu.
  • Optymalizować procesy i rozwijać aplikacje.
  • Projektować, wdrażać rozwiązania i tworzyć dokumentację techniczną
  • Rozwijać się i czerpać wiedzę od ekspertów branży!

#Linux#administration##administrator##systemadministrator#systems engineer#systemy operacyjne##DevOps#System Administrator#monitoring#openstack
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.