Programista Java

praca:

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Java 8
GIT
Hibernate
JUnit
Maven
JSE/JEE
Mile widziane:
MySQL
Docker
Ansible
PostgreSQL
Jenkins

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Karta Multisport
Wydarzenia branżowe: szkolenia, konferencje
Kuchnia oraz ciepłe i zimne napoje
Playroom: piłkarzyki, miejsce do relaksu
Integracja: cykliczne eventy wewnętrzne, wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Jeśli programujesz w Javie i lubisz rozwiązywać niebanalne problemy, poszukiwać nowych rozwiązań i chcesz doskonalić swoje umiejętności pracując przy tworzeniu aplikacji – to właśnie na Ciebie czekamy!

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • pracę z doświadczonym zespołem przy wykorzystaniu współczesnych technologii
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość awansu oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów

PROFIL KANDYDATA:

  • posiadasz doświadczenie w programowaniu w Java 8
  • masz doświadczeniem w zakresie technik refaktoryzacyjnych i programowania obiektowego
  • znasz narzędzia: Hibernate, JUnit, Wildfly, Maven3, Git
  • masz doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji JEE
  • mile widziane jeśli masz doświadczenie z narzędziami DevOps (Jenkins, Docker, Vagrant, Ansible)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • jesteś osobą samodzielną, terminową i komunikatywną
  • cechuje Cię odpowiedzialność, dokładność  i otwartość na nowe wyzwania

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji
  • udział w analizie wymagań
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • dbanie o jakość kodu (przeglądy, ciągła integracja, testy jednostkowe)
  • dokumentacja techniczna rozwiązań
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu
#Java#POSTGRESQL#Programista Java#programowanie#Hibernate#MySQl
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.