Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista PHP

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Backend
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: GIT, Laravel, MySQL, PHP, Zend

praca

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg
Wielkość zespołu: 4-5 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
GIT
MySQL
TDD
Zend
Laravel
PHP
Mile widziane:
Node.js
NoSQL
Python
vue.js

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Opis stanowiska

  • oprogramowanie i rozwijanie serwisów, aplikacji internetowych, api z wykorzystaniem języka PHP 5.x i 7.x,
  • analiza dokumentacji projektowej niezbędnej w realizacji projektów / zadań,
  • testowanie pisanego przez siebie kodu (testy jednostkowe, integracyjne).

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji/stron internetowych z wykorzystaniem języka PHP 5.x i/lub 7.x,
  • bardzo dobra znajomość frameworka Laravel
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (np. MySQL, Firebird, PostgreSQL), w tym umiejętność budowania zapytań SQL,
  • umiejętność posługiwania się GIT,
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem technik TDD, DDD,
  • stosowanie się do dobrych praktyk w programowaniu: DRY/SOLID/KISS,
  • znajomość podstawowych wzorców projektowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumienie specyfikacji projektu.
Mile widziane
  • znajomość nierelacyjnych baz danych NoSQL (np. MongoDB),
  • znajomość języka JavaScript i technologii frontendowych takich jak jQuery, Vue.js i inne,
  • umiejętność budowania aplikacji z wykorzystaniem NodeJS,
Oferujemy:
  • pracę dla renomowanych marek
  • umowę o pracę / B2B / umowę – zlecenie
  • stały rozwój, szkolenia
  • współpracę z najlepszymi specjalistami
  • nowoczesne, a zarazem industrialne miejsce pracy (mieścimy się w budynku byłej Fabryki Porcelany) wzbogacone o piłkarzyki i hulajnogi
  • firmową aplikację ułatwiającą start w nowym otoczeniu
  • motywacyjny system wynagrodzeń
Tylko w Netizens skorzystasz z wyjątkowego systemu doceniania pracowników. Za dobrze wykonaną pracę zostaniesz nagrodzony przez współpracownika Neciakiem, którego można wymienić – dzięki firmowej apllikacji – na prezent z maszyny vendingowej. Oprócz tego czekają na Ciebie wyjazdy firmowe, szkolenia i w wolnych chwilach piłkarzyki.
czytaj więcej»
##php