Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Software Engineer

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Backend
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę
Widełki: 6000 - 12000 zł netto (b2b)

projekty

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Nazwa produktu: MovStat
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: C++
Poboczne: C#, Node.js

praca

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg
Wielkość zespołu: 4-5 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
C
C++
Mile widziane:
Node.js
C#

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,
Zadania:
  • rozwijanie istniejącego produktu z dziedziny przetwarzania obrazów
  • pomoc w analizie, projektowaniu oraz programowaniu nowych produktów
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
  • doświadczenie w projektowaniu oraz programowaniu (wieloplatformowe) w językach C++/C/C#
  • znajomość algorytmów przetwarzania obrazów
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem pamięcią, optymalizacją oraz wielowątkowością
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz zorganizowanie
  • znajomość biblioteki OpenCV
  • znajomość programowania w node.js
  • znajomość zagadnień z dziedziny AI
  Oferujemy:
  • pracę przy innowacyjnych produktach
  • szansę na realizację swoich pomysłów
  • przyjazną atmosferę pracy
  Tylko w Netizens skorzystasz z wyjątkowego systemu doceniania pracowników. Za dobrze wykonaną pracę zostaniesz nagrodzony przez współpracownika Neciakiem, którego można wymienić – dzięki firmowej apllikacji – na prezent z maszyny vendingowej. Oprócz tego czekają na Ciebie wyjazdy firmowe, szkolenia i w wolnych chwilach piłkarzyki.
czytaj więcej»
#C##C++#C#software#senior software engineer#openCV