en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

139. Spotkanie WG.NET - online

Wydarzenie:
139. Spotkanie WG.NET - online
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
26.11.2020 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Zapraszamy wszystkich na spotkanie grupy, które odbędzie się w czwartek, 26.11 o godzinie 18.00


Oto co mamy w planach:


➡ Prezentacja 1

------------------------

Prelegent: Marcin Sulecki

Temat: "Udawanie danych z Bogusiem"


Opis: Zdarzyło ci się kiedyś przygotować przykładowe dane do aplikacji? User1, User2, User3... Skasuj ten kod. Dołącz do spotkania i przekonaj się jak szybko i skutecznie generować udawane dane.


Bio: Przygodę z programowaniem zaczął od czasopisma Bajtek, kartki papieru i instrukcji GOTO :) Zawodowo związany głównie z .NET. Prowadzi własną działalność i tworzy rozwiązania dla swoich klientów a zdobytym doświadczeniem dzielę się na szkoleniach i wystąpieniach.


Social media: www.sulmar.pl github.com/sulmar twitter.com/sulmar


➡ Prezentacja 2

------------------------

Prelegent: Artur Kordzik

Tytuł: "What's the big deal with gRPC?"


Opis: Ostatnimi czasy zaobserwowałem hype na gRPC. Pojawiają sie coraz to nowe artykuły w tej tematyce, przy czym, odnoszę wrażenie, że większość z nich pokrywa się merytorycznie. W niedalekiej przeszłości dostałem za zadanie postawienie nowego serwisu. Uznałem, że jest to dobra okazja, żeby powiedzieć "sprawdzam" i przekonać się jak ta technologia sprawuje się w realnym świecie.

Podczas tej prezentacji będę chciał podzielić się z wami swoimi doświadczeniami - co mi się spodobało, co niespecjalnie, a co mnie zaskoczyło. Zaczniemy od minimum teorii, potem przejdziemy do kodu, aby na koniec wyjść poza uniwersum CRUD-a i razem zbudować prostą aplikację real-time korzystając z nowinek technologicznych .Net Core 3.1 i C# 8.


Bio: Od małego jestem wielbicielem technologii. Przy rodzinnym stole mówią na mnie "komputerowiec" albo "informatyk", a słynę z tego, że w każde święta usuwam wujkom wirusy z komputerów (w tym roku czeka mnie nie lada wyzwanie). Jestem samoukiem, a przygodę rozpocząłem siedem lat temu od programowania w Excelu. Na codzień pracuję jako Senior Software Engineer w firmie Adform, gdzie w mocno rozproszonym ekosystemie staram się sprostać wyzwaniom autoryzacji i uprawnień użytkowników naszej platformy.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia