en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Doświadczenia z projektów SAP

Wydarzenie:
Doświadczenia z projektów SAP
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
27.11.2020 (piątek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Witamy... po 7 miesięcznej przerwie od https://blogs.sap.com/2020/04/24/our-1st-online-meetup-of-wroclaw-sap-community-to-celebrate-the-5th-anniversary/.


Tym razem wspólnie z Poznaniem, Katowicami, Warszawą i Krakowem, organizujemy pierwsze wirtualne spotkanie ogólnopolskie społeczności SAP'owej!


Tematem przewodnim będzie dzielenie się doświadczeniami z projektów wdrażania i utrzymywania. A swoimi doświadczeniami podzielą się Kinga Moska (https://people.sap.com/sheinit), Dominik Tylczyński (https://people.sap.com/dominik.tylczynski, inicjator https://sapusers.pl/) oraz Aliaksandr Salenka (https://people.sap.com/sem).


Dominik opowie o Integracji pachnącej kawą, czyli o doświadczeniach z wdrożenia planowania i controllingu produkcji w branży FMCG oraz integracji z APS Asprova. Kinga z kolei podzieli się wiedzą nt projektów utrzymania SAPa od strony serwisu apliakcyjnego i jak wygląda przejście projektu wdrożeniowego do utrzymania.


Aliaksandr z kolei ma dojść ciekawe doświadczenie z aktualnego projektu w Kazachstanie, które chciałby dla was streścić.


Zapraszamy i do wirtualnego zobaczenia!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia