Crossweb
<< Wróć do listy wydarzeń

DrupalCamp 2017

Wydarzenie:
DrupalCamp 2017
Typ wydarzenia:
Konferencja
Tematyka:
Data:
27.05.2017 (sobota) - 28.05.2017 (niedziela)
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Hotel Ibis Styles Wrocław Centrum
Adres:
ul. Plac Konstytucji 3 Maja
Strona www:
Opis:
Kolejna, szósta już edycja konferencji DrupalCamp przed nami. Odbędzie się ona w dniach 27-28 maja we Wrocławiu. Tak jak w poprzednim roku miejscem spotkania będzie Hotel IBIS STYLES WROCŁAW CENTRUM na Pl. Konstytucji 3-go Maja, 3.

Inicjatywa ta organizowana jest z myślą o polskiej społeczności zainteresowanej platformą Drupal – zarówno programistów, jak i studentów czy przedsiębiorców. Celem dwudniowej konferencji jest wymiana doświadczeń między specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami, jest to także doskonałe miejsce na promocję firm, związanych z CMS Drupal. Jednocześnie jest to czas i miejsce na wymianę doświadczeń i nawiązania ciekawych znajomości.

Ponadto, jak co roku, po konferencji przewidujemy spotkanie przy piwie dla wszystkich uczestników w jednym z wrocławskich klubów.

REJESTRACJA Na naszej stronie www.drupalcamp.pl/rejestracja ruszyła rejestracja użytkowników. Sama rejestracja, jak i udział w konferencji są darmowe, dlatego zachęcamy do uczestnictwa. Im wcześniej się zarejestrujecie, tym łatwiej będzie nam organizacyjnie przygotować się do konferencji.

WYKŁADY Tuż po rejestracji koniecznie odwiedźcie stronę www.drupalcamp.pl/sessions/proposed gdzie możecie zgłaszać swoje tematy wykładów. Sami jako organizatorzy przygotujemy dla Was kilka ciekawych prelekcji, ale liczymy również na Wasze tematy. Używacie w firmie jakiegoś ciekawego rozwiązania, podzielcie się tym z resztą społeczności. Jeżeli nie przychodzi Wam do głowy żaden ciekawy temat, to zachęcamy do głosowania na propozycje zgłaszane przez innych. Przypominamy, że czas konferencji jest ograniczony i w przypadku dużej ilości zgłoszeń pierwszeństwo będą miały tematy, na które głosowali użytkownicy, więc jeśli nie chcesz, żeby ominął Cię interesujący wykład, koniecznie na niego zagłosuj.

WSPARCIE Droptica jako główny organizator jest również sponsorem konferencji. Jednak jak to zwykle bywa z takimi przedsięwzięciami im większy budżet, tym fajniejsza może być konferencja. Dlatego też zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty sponsorskiej na stronie www.drupalcamp.pl/sponsors. Konferencja przyciąga wielu ekspertów oraz osób zainteresowanych tematyką Drupala i nie tylko, wśród których warto wypromować swoją firmę. Jeżeli nie dysponujesz budżetem sponsorskim, ale mimo to chcesz nas wesprzeć w organizacji konferencji i przy okazji zgarnąć fajne gadżety odwiedź naszą akcję croudfoundingową pod adresem: www.wspieram.to/6edycjadrupalcamp

Chcesz wiedzieć więcej odnośnie samej konferencji zacznij śledzić nas na mediach społecznościowych, gdzie z pewnością w najbliższym czasie będą pojawiały się kolejne informacje. www.facebook.com/drupalcampwroclawpl/
www.instagram.com/drupalcamp.pl/
www.twitter.com/drupalcamp_wroc
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: wroclaw

DataArt
konsulting IT

Lublin, Wrocław
3 oferty pracy
 
GlobalLogic Polska
Software House

Koszalin, Kraków, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra
3 oferty pracy
 
SpyroSoft
Software House

Wrocław
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

PODOBNE WYDARZENIA

27.04 Czw
GGC Fash&Tech Workshops: fashion business - Wrocław
Wrocław
e-biznes , social media , e-marketing
Warsztaty
Bezpłatny
27.04 Czw
IT talk: "Developers Should Test"
Wrocław
IT
Spotkanie
Bezpłatny
29.04 So
#22 Wstęp do programowania na platformę Windows Mixed Reality
Wrocław
IT , programowanie , mobile
Warsztaty
Bezpłatny
29.04 So
GraphQL + Apollo w aplikacjach Reactowych
Wrocław
IT , programowanie , JavaScript
Spotkanie
Bezpłatny
06.05 So
Project Management Session 2017
Wrocław
Agile/Scrum , Zarządzanie projektami
Konferencja
Płatny
06.05 So
14. Sesja Linuksowa
Wrocław
IT , open source
Konferencja
Bezpłatny
08.05 Pon
I DESIGN - od inspiracji do innowacji
Wrocław
e-marketing , design
Konferencja
Bezpłatny
08.05 Pon
Agile Wrocław: Rafał Kern - Cost of Delay
Wrocław
Agile/Scrum
Spotkanie
Bezpłatny
16.05 Wt
Kongres Bezpieczeństwa Sieci Wrocław
Wrocław
IT , bezpieczeństwo
Konferencja
Bezpłatny
20.05 So
bankITup - Hackathon Banku Zachodniego WBK
Wrocław
IT , programowanie
Hackathon
Bezpłatny