<< wróć do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

JDD 2016

Patronat medialny
jdd-2016
Wydarzenie:
JDD 2016
Typ wydarzenia:
Konferencja
Tematyka:
Data:
10.10.2016 (poniedziałek) - 11.10.2016 (wtorek)
Godzina:
09:00
Język:
angielski
Wstęp:
Płatny
Miasto:
Miejsce:
hotel DoubleTree by Hilton
Adres:
ul. Dąbska 5

JDD to dwudniowa konferencja dla wszystkich pasjonatów Java – dla tych, którzy żyją i oddychają dzięki Java, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Wydarzenie oferuje uczestnikom kompletny zestaw tematów związanych z Java prezentowanych przez światowej sławy ekspertów oraz ogromną dawkę wiedzy na wielu poziomach zaawansowania. Zarówno profesjonalista, jak i początkujący programista, znajdą tu tematy dla siebie.

Od 2006 roku setki Javowców przybywają do Krakowa, by wziąć udział w wykładach pełnych cennych informacji, ciekawych warsztatach i networkingu. W tym roku spodziewamy się ponad 800 uczestników – programistów, ekspertów, przedstawicieli firm oraz studentów kierunków IT. Jako stały element polskiego kalendarza eventów IT, JDD rozwija swój międzynarodowy zakres, oferując wykłady w języku polskim i angielskim.

Na JDD najbardziej liczy się społeczność – to ona jest źródłem inspiracji i motywuje do tworzenia bogatego w treść wydarzenia. Konferencja współpracuje z przedstawicielami polskich Java User Groups, którzy są członkami Rady Programowej JDD. Z myślą o społeczności i debiutujących prelegentach w tym roku po raz kolejny zostanie przyznany tytuł JUGmajstra – najlepszego prelegenta rozpoczynającego karierę na ogólnopolskiej scenie.

Specjalnie dla użytkowników Crossweb organizatorzy przygotowali 15% zniżki na wejściówki na JDD. By z niej skorzystać, podczas rejestracji wystarczy wpisać kod: JDD_crossweb

JDDream Team – wakacyjny konkurs dla programistów Java!

Jak wygląda praca programisty od kuchni? Jak bardzo liczy się dobra atmosfera? Większość pracowników firm zgodzi się, że zgrany zespół to niemal połowa sukcesu. Świadomość, jak ważni są ludzie, jest coraz wyższa, ale nie zaszkodzi o tym przypomnieć. Okres wakacyjny jest idealny, by poruszyć polską społeczność Java i zachęcić jej członków do pokazania, jak świetnie im się razem pracuje!

Co to jest JDDream Team?

To najbardziej zgrany, pozytywny i zakręcony zespół, który weźmie udział w konkursie stworzonym przez organizatorów JDD – konferencji poświęconej językowi programowania Java. Umiejętności i doświadczenie są niesamowicie ważne, ale nawet najbardziej podstawowy projekt może upaść, gdy w najbliższym otoczeniu brak entuzjazmu, a komunikacja nie istnieje. Właśnie dlatego JDD będzie gościć przedstawicieli zespołów, które udowodnią, że te problemy ich nie dotyczą.

Warto grać zespołowo

Nagrody na pewno spodobają się miłośnikom tematów związanych z Java. Każdy uczestnik konkursu na zachętę zdobywa 15% rabatu do wykorzystania podczas rejestracji. Zwycięski zespół będzie mógł za darmo wziąć udział w konferencji JDD 2016 (10-11 października) oraz w festiwalu 4Developers 2017 (3 kwietnia), zaś za prace konkursowe na drugim i trzecim miejscu przewidziano zniżki na JDD 2016 (50% i 25%).

Jak zdobyć tytuł?

Wystarczy zgłosić zdjęcie do konkursu i w zabawny, pomysłowy sposób opisać rolę poszczególnych członków zespołu. Liczy się oryginalność i wiarygodność – pokażcie, że naprawdę dobrze się znacie i rozumiecie, a współpraca jest dla was zabawą, a nie przykrym obowiązkiem. By wziąć udział w konkursie, należy skorzystać z formularza dostępnego na stronie JDD. Dzielenie się zdjęciami w mediach społecznościowych z hashtagiem #JDDreamTeam mile widziane!

JUGMajster – plebiscyt na najlepszego prelegenta z dziedziny IT!

JDD nie jest zwykłą konferencją poruszającą wszelkie możliwe zagadnienia związane z Java – jest przede wszystkim ogromnym spotkaniem polskich Java User Groups. To między innymi ich przedstawiciele są odpowiedzialni za formowanie agendy oraz za fantastyczne wystąpienia – w tym roku po raz kolejny debiutanci na ogólnopolskiej scenie zawalczą o tytuł JUGmajstra. Głosować można podczas konferencji – 10 i 11 października w Krakowie!

Na czym to polega?

JUGmajster to niepowtarzalny tytuł przyznawany na rok najlepszemu prelegentowi pochodzącemu z jednej z lokalnych Java User Groups. Do plebiscytu dołączyć może każdy członek JUGu, który do tej pory sprawdzał się w roli mówcy na lokalnych spotkaniach, jednak warunki są jasne – musi to być jego pionierskie wystąpienie na ogólnopolskiej scenie.

Dlaczego wybieramy JUGmajstra?

Żeby pokazać, jak silna jest społeczność Java w Polsce. Na JDD JUGi mają okazję do zaprezentowania się szerokiemu gronu ponad 800 specjalistów, a ich członkowie mają okazję wymienić się doświadczeniami z kolegami z innych części kraju. Wybory JUGmajstra angażują największe JUGi w Polsce, a organizatorzy konferencji są otwarci na współpracę z nowymi społecznościami.

JUGmajster aktywuje całą społeczność JDD, nie tylko kandydatów do tytułu. W plebiscycie mogą głosować wszyscy uczestnicy konferencji – to właśnie oni odpowiedzialni są za ostateczny werdykt. Mimo to najważniejsi są właśnie nowi prelegenci. Dla nich to szansa na wystąpienie na dużej scenie u boku doświadczonych prelegentów, zdobycie cennego, udokumentowanego doświadczenia, a także zebrania feedbacku od słuchaczy i ekspertów.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>
Patronat medialny

Pracodawcy IT: krakow

intive
Software House

Białystok, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
.NET, Android, Angular.js, C, C++...
21 ofert pracy
 
Schibsted Tech Polska
Software House

Kraków, Trójmiasto
technologie:
.NET, Android, iOS, JAVA, JavaScript...
3 oferty pracy
 
Benhauer – SALESmanago
StartUp

Kraków, Warszawa
4 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Czy wiesz, że baza Crossweb zawiera ponad 6500 prelegentów?
Stabilny hosting zapewnia

PODOBNE WYDARZENIA

24.01 Wt
[WRO] #5 Microsoft Azure User Group we Wrocławiu
Wrocław
IT, programowanie
Spotkanie
Bezpłatny
24.01 Wt
Seminarium inwestorskie Black Swan Fund
Warszawa
IT
Spotkanie
Bezpłatny
24.01 Wt
Digitalkod 7 - marketing, technology, experience
Warszawa
e-marketing, IT
Spotkanie
Bezpłatny
24.01 Wt
NOWE
ScalaCamp #10
Kraków
IT, programowanie, scala
Spotkanie
Bezpłatny
24.01 Wt
NOWE
GIT - warsztaty czesc pierwsz\, trzeci raz
Łódź
IT, Java, programowanie
Warsztaty
Bezpłatny