Crossweb
<< Wróć do listy wydarzeń

PyCon PL 2017

Wydarzenie:
PyCon PL 2017
Typ wydarzenia:
Konferencja
Tematyka:
Data:
17.08.2017 (czwartek) - 20.08.2017 (niedziela)
Godzina:
12:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Hotel Ossa Congress&Spa
Adres:
Ossa 1
Strona www:
Opis:
W tym roku kolejny raz odbędzie się konferencja PyCon PL. Jest to już dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji, przyciągającej od wielu lat wszelkiej maści entuzjastów języka Python zarówno w naszym kraju, a z każdym rokiem coraz większą liczbę gości z różnych zakątków świata. I tak jak w ubiegłych latach konferencja jest skierowana do wszystkich zainteresowanych nowinkami ze świata Pythona, a także zdobyciem nowej wiedzy i dyskusjami o Pythonie w miłym gronie.

Miejscem tegorocznej edycji jest Hotel Ossa Congress & Spa. Uczestnicy z ostatnich lat świetnie znają to miejsce i poczują się jak w domu, a nowe osoby nie będą zawiedzione standardem jakim odznacza się te miejsce. To wszystko sprawi że uczestnicy będą mogli w spokoju korzystać z tego co organizatorzy przygotowali dla nich w tym roku.

Niecierpliwych i nie mogących się doczekać kolejnego PyCona ucieszy wiadomość, że tegoroczna edycja odbędzie się trochę wcześniej niż zwykle. I tak organizatorzy zapraszają wszystkich na konferencję w dniach 17-20 sierpnia 2017. Jest to końcówka wakacji, więc pamiętajcie o tym terminie tworząc plany wakacyjne - oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby spędzić je z Pythonem!

Ale w tym roku zmian i nowości jest więcej. Jedną z nich jest specjalna dedykowana ścieżka PyData @ PyCon PL poświęcona w całości tematyce Data Science. Jest to efekt nawiązania współpracy konferencji z organizacją NumFocus, która promuje wykorzystanie oprogramowania open source do zastosowań naukowych. Dodatkowo ścieżka ta będzie w całości w języku angielskim, co powinno zaowocować pojawieniem się wielu ciekawych gości z zagranicy i zachęcić zainteresowanych tymi tematami do udziału w konferencji.

Dla osób które chciałby się zaprezentować z własną prelekcją lub z warsztatami trwa Call for Papers. Na wasze zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 maja 2017. Ze względu na wspomnianą wcześniej ścieżkę poświęconą Data Science, w tym roku szczególnie mile widziane są zgłoszenia dotyczące uczenia maszynowego, big data, sztucznej inteligencji oraz zagadnień pokrewnych. Pamiętajcie jednak że aby wasze prelekcje trafiły do dedykowanej ścieżki muszą być w języku angielskim.

Choć Python świetnie sprawdza się w tematyce Data Science to jego zastosowania są znacznie szersze i konferencja nie straci swojego charakteru z poprzednich lat z jakiego jest znana. Dlatego organizatorzy czekają również na zgłoszenia od osób które chciałby się podzielić swoją wiedzą zarówno o Pythonie jak i na tematy ogólno programistyczne z których uczestnicy konferencji mogą poszerzyć swoją wiedzę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej konferencji gdzie ruszyła już rejestracja uczestników. Tradycyjnie przewidziane są zniżki w kosztach udziału w konferencji dla osób które zarejestrują się wcześniej, więc zachęcamy aby nie odkładać w czasie decyzji o udziale na tegorocznym PyCon PL.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Warszawa

XSolve
Software House

Gliwice, Warszawa
technologie:
Android, Angular.js, iOS, JAVA, JavaScript...
5 ofert pracy
 
 
SpyroSoft
Software House

Wrocław
4 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

PODOBNE WYDARZENIA

28.07 Pt
Startup Hub Warsaw
Warszawa
startup
Konkurs
Bezpłatny
29.07 So
#30 [Warszawa] ASP.NET Core
Warszawa
IT , programowanie , .net
Warsztaty
Bezpłatny
29.07 So
VI urodziny Reaktora | Reaktor turns six!
Warszawa
IT
Spotkanie
Bezpłatny
03.08 Czw
75. Czwartek Social Media w Warszawie
Warszawa
social media
Spotkanie
Bezpłatny
09.08 Śr
WarsawJS Meetup #36
Warszawa
IT , programowanie , JavaScript
Spotkanie
Bezpłatny
11.08 Pt
PowerUp! 2017
Warszawa
startup
Konkurs
Bezpłatny
14.08 Pon
Js13kGames Launch Party
Warszawa
programowanie , gry , HTML/CSS
Konkurs
Bezpłatny
20.08 Nd
WarsawJS Workshop #9 - RxJS
Warszawa
IT , programowanie , JavaScript
Warsztaty
Płatny
24.08 Czw
Professional Scrum Master - PSM
Warszawa
IT , Agile/Scrum , Zarządzanie projektami
Szkolenie
Płatny
26.08 So
Hackathon Testerski w Warszawie!
Warszawa
IT , programowanie , quality
Hackathon
Bezpłatny