en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
Wydarzenie odwołane
<< przejdź do listy wydarzeń

Quality Excites 2020

Organizowane
przez firmę IT
Wydarzenie:
Quality Excites 2020
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.10.2020 (piątek) - 24.10.2020 (sobota)
Godzina:
08:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Strona www:
Organizator:
Future Processing
Opis:

GREAT HABITS FOR EVERYDAY QUALITY!


Quality Excites 2020 to już 9. edycja ogólnopolskiej konferencji dotyczącej jakości oprogramowania, której organizatorem jest gliwicka firma Future Processing. W ramach tegorocznej edycji chcemy zainspirować developerów, testerów, menadżerów projektu, designerów, team liderów i wszystkich innych zaangażowanych w proces wytwarzania oprogramowania do wdrażania w życie coraz lepszych i skuteczniejszych przyzwyczajeń i nawyków, które wpływają na wysoką jakość kodu i poprawiają komfort pracy.


Z roku na rok wydarzenie odwiedza coraz szersze grono osób, które zainteresowane nie tylko jest tematyką Quality Assurance, ale także chce mieć realny wpływ na dalsze kierunki rozwoju branży. Quality Excites odbywa się raz w roku. Konferencja jest dostępna dla wszystkich, którzy ekscytują się jakością, dążą do ciągłego zdobywania wiedzy i chętnie dzielą się własnymi doświadczeniami.


Jeśli więc zależy Ci, aby tworzone przez Ciebie oprogramowanie powstawało z dbałością o najdrobniejszy szczegół, nie może Cię tu zabraknąć!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia