en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Tech3camp | Cloud Services

Wydarzenie:
Tech3camp | Cloud Services
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
03.11.2020 (wtorek)
Godzina:
17:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Strona www:
Agenda:
  • 17:00 - 17:10 - otwarcie spotkania
  • 17:10 - 17:50 - There is no cloud – it’s just someone else’s computer - Maciej Cichy, Vector Solutions
  • 17:50 - 18:30 - Openshift 4.x - oszczędź sobie kłopotów w developmencie! - Szymon Krasuski, CodiLime
  • 18:30 - 19:30 - Budujemy bezserwerową aplikację z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w 45 minut - Tomasz Stachlewski, Amazon Web Services
Opis:

Tech3camp to najbardziej znane spotkania dla społeczności IT w Trójmieście. Na każdym spotkaniu gościmy ponad 100 osób związanych ze światem technologii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Software Developerów, administratorów sieci oraz baz danych, devopsów, testerów oprogramowania, architektów systemów IT, specjalistów od bezpieczeństwa czy właścicieli firm IT. Tematyka poruszana na spotkaniach pozwala również pozyskać dużą dawkę wiedzy na temat technologii dla e-commerce, product i project menadżerów oraz dla UX-designerów czy grafików.


Podczas Tech3camp dowiesz się jak rozwiązywać problemy IT, jakie szanse i zagrożenia niesie ze osoba technologia, nauczysz się jak realizować nowoczesne projekty i wiele, wiele więcej.


11 spotkań w 2020 roku, ponad 30 prelegentów, a wszystko wspierane przez markę Infoshare - share what IS worthy.Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji: https://livetech.3camp.pl/cloud


PRELEGENCI:

Maciej Cichy

Ekspert w zakresie technologii DATA CENTER & CLOUD oraz IP CORE NETWORK. Pierwszy certyfikowany inżynier HCIE w regionie Nordic & CEE. Obecnie zarządza zespołem architektów rozwiązań infrastruktury sieciowej IP (Routing, Switching, Firewall) i IT (Storage & Virtualization). Latem po godzinach kiteserfuje na Zatoce Gdańskiej i uczy młodych tego sportu adeptów. Zimą można go spotkać na najbardziej wymagających trasach narciarskich w całej Europie.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia