en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń

TŚ Warszawa #27 Śniadanie z Praktyczką. Edukacja w turkusowych barwach.

Wydarzenie:
TŚ Warszawa #27 Śniadanie z Praktyczką
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
23.10.2020 (piątek)
Godzina:
08:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Zapraszam na bardzo wyjątkowe spotkanie. Wyjątkowe z kilku względów – spełnia się moje marzenie goszczenia w turkusowej przestrzeni prekursorki wytyczania nowych szlaków w edukacji – Marianny Kłosińskiej.


Jednocześnie wychodzimy poza kontekst ‘’firmowy’’, cały czas pozostając w turkusowych klimatach. Marianna przybliży nam koncepcję demokratycznej szkoły i otworzymy dyskusję o tym czy może ona być drogą do budowania społeczności chcącej żyć i pracować inaczej . Trzecim przejawem wyjątkowości będzie kontekst, w którym działa edukacja alternatywna – tak jak podejście turkusowe, krok po kroku, zyskuje zrozumienie i zwolenników. Czy zatem możemy się od siebie uczyć i wspierać w tworzeniu j rzeczywistości, w której ludzie i społeczności są największą wartością?


Marianna jest matką 3 dorosłych dzieci. Macierzyństwo ukierunkowało drogę, którą teraz podąża. Od 2007 roku prowadzi Fundację Bullerbyn i jej sztandarowy projekt Wioska Bullerbyn, który okazał się być początkiem pracy nad edukacją alternatywną. Wtedy też zachwyciła się światem organizacji pozarządowych i odkryła, że to praca społeczna jest jej żywiołem. Wcześniej prowadziła własną działalność gospodarczą i wspierała męża w jego przedsięwzięciu.

Z wykształcenia jest grafikiem... Studia artystyczne to efekt niemal chorobliwych: kreatywności i optymizmu.Do zobaczenia


Paulina

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia