en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Workshop - Azure Resource Manager

Wydarzenie:
Workshop - Azure Resource Manager
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
26.10.2019 (sobota)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Startberry
Adres:
Grochowska 306/308
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na warsztaty organizowane przez Microsoft Azure User Group Poland w Warszawie. Ich tematem będzie ARM od podstaw, a poprowadzą je znani i lubiani - Michał Furmankiewicz i Michał Smereczyński.

Warsztaty odbędą się 26 pażdziernika, w sobotę i rozpoczną się o godzinie 9:00. Potrwają około 8h wliczając przerwy, w tym około półgodzinną na zjedzenie posiłku.

Na warsztatach oprócz góry przydatnych informacji i dobrej zabawy ogarniemy coś do picia i jedzenia byście nie musieli się o nic martwić i w spokoju zająć się chłonięciem wiedzy.


Prowadzących chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Obaj Panowie mają ogromne doświadczenie z Azurem.


Michał Furmankiewicz

Michał pracuje jako Head of Consulting w Chmurowisku i odpowiada za cały consulting w ramach projektów doradczych, szkoleniowych i wdrożeniowych.

Przez 11 lat pracował w Microsoft, gdzie ostatnie 4 poświęcił tylko i wyłącznie rozwiązaniom Chmurowym piastując rolę Architekta Rozwiązań Chmurowych dla wielu firm w Polsce.

Stara się rozumieć biznesowe aspekty technologii i szukać motywacji, które pozwalają uruchamiać duże projekty migracyjne czy innowacyjne.

Lubi nowe technologie i stara się je wykorzystać w realnym biznesie. Chmurę postrzega jako narzędzie, które może pomóc w transformacji firmy. W wolnym czasie występuje na konferencjach, meetupach lub pisze na blogu cloudarchitects.pl. Kiedy czasu jest naprawdę dużo, zakłada słuchawki i bawi się technologią w ramach rozrywki umysłowej. Tylko dla siebie i dla zabawy


Michał Smereczyński

Microsoft MVP w kategorii Microsoft Azure. Wiceprezes EntropyGuru. Azure Architect, konsultant i Cloud Solution Provider. Ewangelista rozwiązań Open Source i interoperacyjności.

----


Tytuł: Azure Workshops - ARM


ARMowały dwa Michały...


Resztę musisz sobie dokończyć, ale jeśli chcesz zobaczyć jak działa ARM, jak się go pisze, jak używać funkcji i jak w tym się nie pogubić to wpadaj. potrzebujesz dowolny sprzęt, dowolny edytor tekstu (ale kochamy VS Code). Przyda Ci się subskrybcja Azure, ale w razie czego dostarczy Ci ją MVP


Przybądź z gotowym do pracy laptopem i dobrym humorem!


Zapisuj się! A jeśli nie możesz się pojawić to daj proszę znać, by Twoje miejsce się nie zmarnowało. Jest ich bardzo ograniczona liczba, a wiedza z pewnością się komuś przyda.Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Warszawa

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
20 ofert pracy
 
Autenti
Fin-Tech

Kraków, Warszawa
2 oferty pracy
 
EXATEL
firma telekomunikacyjna

Warszawa
technologie:
Python, MySQL, Java, JavaScript, Docker...
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia