Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Konferencje dla projektantów UX 2023, na które warto się wybrać

Julia Szpak, 02 czerwca 2023
Konferencje dla projektantów UX 2023, na które warto się wybrać

Pojęcia design thinking i service design są Ci dobrze znane? Na co dzień zajmujesz się projektowaniem produktów cyfrowych? A może jesteś osobą, która dopiero od niedawna interesuje się branżą User Experience (UX)? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie konferencji, na które warto wybrać się w tym roku!


Ważne! Lista będzie na bieżąco aktualizowana! Wydarzenia zostały posortowane chronologicznie.


[edit z 2024 roku] Aktualną listę znajdziesz w zestawieniu wydarzeń UX na 2024 rok.


soap! conference

Data: 1-3 czerwca 2023

Miasto: Kraków


Soap! to wydarzenie w całości dedykowane konceptowi ContentOps - wywodzącego się z obszaru DevOps zestawowi praktyk, narzędzi i filozofii kulturowej. Te elementy służą do automatyzacji oraz integracji procesów pomiędzy różnymi zespołami odpowiedzialnymi za rozwijanie oprogramowania, świadczenie wsparcia, tworzenie produktów i generowanie treści. Konferencja składa się z dwóch części: jeden dzień dedykowany warsztatom oraz dwa kolejne dni zarezerwowane na prelekcje. Bez względu na to, czy jesteś już zaznajomiony z ContentOps czy dopiero zaczynasz zgłębiać tę koncepcję, ta konferencja została stworzona właśnie dla Ciebie!


POLISHOPA Conference 2023

Data: 19-20 czerwca 2023

Miasto: Bydgoszcz


Konferencja organizowana przez platformę POLISHOPA kierowana jest nie tylko do projektantów, ale także do wszystkich poszukujących inspiracji, w tym przedstawicieli biznesu i edukacji. W tegorocznej IX edycji hasłem przewodnim jest "Everything is designed", czyli "wszystko jest zaprojektowane" - od produktów i usług po procesy. Jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu design thinking, service design czy ogólnie user experience, to nie może Cię tu zabraknąć!


GrafConf 2023

Data: 2 września 2023

Miasto: Toruń


Jesteś projektantem, ilustratorem lub twórcą stron internetowych? GrafCon to konferencja, która skupia się na praktycznych aspektach związanych z tworzeniem identyfikacji wizualnej, projektowaniem stron oraz szeroko pojętą ilustracją. Podczas tego wydarzenia, oprócz inspirujących prelekcji i warsztatów, będziesz miał okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji, podziwiać fascynujące wystawy oraz zapoznać się z intrygującymi produktami, a także uzupełnić swoją książkową biblioteczkę. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją drogę czy już jesteś doświadczonym twórcą, GrafCon to wyjątkowe wydarzenie, na którym nawiążesz kontakty w branży kreatywnej.


WaysConf 2023

Data: 4-5 września 2023

Miasto: Kraków


5 edycja konferencji DesignWays, czyli WaysConf 2023 to wydarzenie skierowane nie tylko do projektantów, lecz do każdego związanego z cyfrowymi produktami i serwisami - badaczy, deweloperów czy menedżerów. Na czterech scenach odbędą się prelekcje o różnorodnej tematyce - od aspektów związanych z dostępnością i standardami projektowania stron, przez obszar projektowania UX i strategii produktu, aż po historie związane z pracą w startupach. WaysConf oferuje również udział w warsztatach oraz możliwość nawiązania kontaktów podczas networkingowych wydarzeń (BeforeWays i AfterWays) - to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!


UXDG Summit 2023

Data: 6-7 września 2023

Online


UX Design Summit 2023 to wyjątkowa konferencja online, podczas której uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji renomowanych ekspertów z dziedziny UX i Product Designu, pracujących na co dzień w takich firmach jak Google, Amazon, Microsoft czy Meta. Wydarzenie zapewni dogłębne spojrzenie na udane strategie UX oraz umożliwi uczestnictwo w interaktywnych warsztatach. To wspaniała okazja dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę, czerpać inspirację i nawiązać wartościowe kontakty w branży.


Hatch Conference Online

Data: 4 października 2023

Online


Jesteś już doświadczonym projektantem UX i poszukujesz niezwykłego wydarzenia? Hatch Conference jest właśnie dla Ciebie! To nie tylko prelekcje prowadzone przez czołowych ekspertów w branży, ale także interaktywne warsztaty. W tegorocznej edycji konferencji uczestnikom zostaną przedstawione możliwe zmiany i nowe wyzwania w procesie projektowym, wywołanych rozwojem narzędzi opartej na sztucznej inteligencji (AI).


UX Poland 2023

Data: 5-6 pażdziernika 2023

Miasto: Warszawa


Jedna z największych i najstarszych konferencji w Polsce organizowana od 14 lat, czyli UX Poland 2023!


txb.digital 2023

Data: 16-17 listopada 2023

Miasto: Poznań


Konferencja txb.digital wzięła swoją nazwę od trzech kluczowych elementów rozwoju produktów produktów cyfrowych: "T" symbolizuje technologię, "X" skupia się na tym, co związane z User Experience, a "B" odnosi się do aspektów biznesowych. To wydarzenie to idealna okazja dla tych, którzy chcieliby wysłuchać inspirujących prelekcji oraz wziąć udział w prowadzonych przez ekspertów warsztatach!


_____________________


Nic Cię nie zaciekawiło? Sprawdź inne nadchodzące wydarzenia z branży IT, UX, marketingu i startup TUTAJ.
Blog - najnowsze wpisy