Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Konferencje IT w 2024 roku - zestawienie najciekawszych wydarzeń w branży

Julia Szpak, 05 stycznia 2024
Konferencje IT w 2024 roku - zestawienie najciekawszych wydarzeń w branży

Z nowym rokiem przychodzą postanowienia noworoczne, a jeśli jednym z nich jest rozwój osobisty i zawodowy, szczególnie w obszarze IT, to mamy coś dla Ciebie! Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych wydarzeń z branży IT na nadchodzący rok 2024. To nasza subiektywna lista konferencji, które nie tylko pomogą Ci w zgłębianiu wiedzy, ale także w budowaniu nowych perspektyw oraz kontaktów.


Ważne! Lista jest uporządkowana według dat i będzie regularnie aktualizowana, dlatego zachęcamy Cię do zaglądania tutaj :)


AzureDay Poland 2024

Miasto: Warszawa

Data: 15 lutego 2024


AzureDay Poland to wydarzenie organizowane od 2016 roku przez społeczność Microsoft Azure User Group Poland przy wsparciu zaprzyjaźnionych organizacji i firm. To miejsce, gdzie ekspercka wiedza łączy się z pasją do dzielenia się nią. Jest to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany opinii czy zapoczątkowania nowych biznesów czy nowej ścieżki kariery.


Boiling Frogs 2024

Miasto: Wrocław

Data: 9 marca 2024


Boiling Frogs 2024 to kolejna edycja wrocławskiej konferencji poświęconej Software Craftsmanship. Celem organizatorów jest stworzenie wydarzenia, gdzie wymiana doświadczeń związanych z używaniem różnych narzędzi i paradygmatów (niezależnie od języka) może zainspirować do znalezienia nowych sposobów na rozwiązywanie problemów w codziennej pracy. 


Scalar Conference 2024

Miasto: Warszawa

Data: 21-22 marca 2024


W 2024 roku mija 20 rocznica języka Scala! To dobra okazja, aby wybrać się na dwudniową konferencję Scalar 2024, gdzie można spotkać doświadczonych ekspertów IT, zawrzeć przyjaźnie z osobami podzielającymi Twoje zainteresowania i odkryć cenne spostrzeżenia.


Warszawskie Dni Informatyki 2024

Miasto: Warszawa

Data: 7 kwietnia 2024


Warszawskie Dni Informatyki 2024 to już 15. edycja konferencji, która obejmuje tematyki z niemal całego obszaru IT. Na wydarzeniu oprócz zobaczenia aż kilkuset wystąpień będzie można odwiedzić największe w Polsce targi pracy IT i Data Science.


4Developers 2024

Miasto: Warszawa

Data: 16 kwietnia 2024


Ogólnopolska konferencja 4Developers to kultowe wydarzenie zrzeszające wszystkich entuzjastów technologii. W tej edycji można spodziewać się odświeżonych ścieżek tematycznych, wykładów nastawionych na praktykę oraz networkingu w przyjaznej atmosferze. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie — od najnowszych trendów po głębsze zagadnienia z zakresu rozwoju zawodowego.


PLNOG 32

Miasto: Kraków

Data: 13-14 maja 2024


PLNOG to idealna okazja, żeby osobiście spotkać się z osobami, które definiują kierunki rozwoju polskiej telekomunikacji i kreują technologiczne trendy - są to polscy dostawcy usług internetowych, operatorzy sieci oraz entuzjaści rozwoju rynku ICT i ISP. 32. edycja konferencji będzie składać się z trzech ścieżek tematycznych - Operatorska, Regulacje i Organizacja oraz Edukacja. To gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie!


geecon 2024

Miasto: Kraków

Data: 15-17 maja 2024


GeeCON 2024 to kolejna edycja konferencji skupiająca się na technologiach opartych na Java i JVM, ze szczególnym uwzględnieniem języków takich jak Groovy i Scala. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych nowościami ze świata Java i pokrewnych uniwersów! W poprzednich latach organizatorom udało się zgromadzić ponad 15 tys. uczestników z całego świata.


Infoshare 2024

Miasto: Gdańsk

Data: 22-23 maja 2024


Konferencja Infoshare 2024 to miejsce, w którym możesz dzielić się swoją historią, wiedzą i doświadczeniem oraz realizować swoje pomysły. Co roku w Gdańsku zbierają się tysiące twórców oprogramowania, liderów biznesu, startupowców, inwestorów, marketerów oraz entuzjastów technologii, co sprawia, że Infoshare jest największym wydarzeniem technologicznym i startupowym w Europie Środkowo-Wschodniej.


CONFidence 2024

Miasto: Kraków

Data: 27-28 maja 2024


CONFidence to międzynarodowa konferencja poświęcona cyberbezpieczeństwu, wypełniona szczegółowymi wykładami technicznymi, warsztatami, networkingiem i otwartą wymianą umiejętności. Jako uczestnik tego wydarzenia zagłębisz się w takie tematy jak phishing, cyberprzestępczość, ochrona danych, sztuczna inteligencja oraz wiele innych!


Lambda Days 2024

Miasto: Kraków

Data: 27-28 maja 2024


Od ponad dekady Lambda Days łączy ze sobą programistów języków funkcyjnych z różnych środowisk - akademickich i przemysłowych. Takie zderzenie praktycznych zastosowań oraz badań oferuje świeże podejście, niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania. Jeśli weźmiesz udział w tej inspirującej konferencji, czekają na Ciebie wystąpienia związane z całym wachlarzem języków - od Scali, Haskella i Erlanga, przez F# i Elixira, aż po języki Elm, Luna i Ocaml!


plSwift 2024

Miasto: Kraków

Data: 29-30 maja 2024


W rankingu nie mogło też zabraknąć wydarzenia dla programistów iOS, czyli konferencji plSwift2024! To tutaj możesz dowiedzieć się o najnowszych nowinach w branży, zainspirować się podczas słuchania interesujących wystąpień osób z całego świata a także zdobyć nowe kontakty.


Code Europe 2024

Miasto: Kraków

Data: 10-11 czerwca 2024


Jesteś programistą, pasjonatem lub specjalistą IT? Chcesz poznać najnowsze technologie, rozwiązania i trendy w programowaniu, a przy okazji dobrze się bawić? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z tych pytań, to Code Europe jest wydarzeniem, którego z pewnością nie możesz przegapić! Ta konferencja to dwa dni poświęcone ponad 50 prelekcjom i warsztatom odbywających się w ramach aż 6 ścieżek tematycznych.


ACE! Conference 2024

Miasto: Kraków

Data: 13-14 czerwca 2024


ACE! to największa konferencja regionalna tego typu w Europie Środkowej. W kolejnej edycji zostaną połączone dwie ścieżki: Agile Software Development oraz Product Design & Management, dzięki czemu w jednym miejscu będą mogli spotkać się menedżerzy, osoby związane z metodykami zwinnymi oraz osoby zaangażowane w tworzenie produktów - projektanci i badacze UX.


Devoxx Poland 2024

Miasto: Kraków

Data: 19-21 czerwca 2024


Jeśli jesteś programistą, szczególnie związanym z Javą lub JVM, to to wydarzenie jest dla Ciebie! Devoxx to konferencja organizowana przez deweloperów i dla deweloperów, podczas której będziesz mógł posłuchać inspirujących prelekcji w obszarze kilku ścieżek tematycznych, takich jak architektury, wdrażanie rozwiązań czy umiejętności miękkie.


PHPers Summit 2024

Miasto: Poznań

Data: 21-22 czerwca 2024


PHPers Summit 2024 to już 8. edycja największej konferencji PHP w Polsce wypełnionej wciągającymi rozmowami i merytorycznymi wystąpieniami. Jednym ze znaków rozpoznawalnych tego wydarzenia jest jakość jedzenia i... piwa rzemieślniczego, które można spróbować na wydarzeniu. Nie może Cię zabraknąć!


Beyond Code 2024

Miasto: Zakopane

Data: tba, zazwyczaj odbywa się w połowie października


Jesteś zmęczony wydarzeniami, gdzie mówi się tylko o programowaniu i narzędziach? Na konferencji Beyond Code możesz spodziewać się wystąpień dot. innych inspirujących aspektów IT —  od umiejętności przywódczych i mentoringu, przez zdrowe nawyki i biohacking, aż po zainteresowania, w które zagłębiamy się poza pracą.


DevConf 2024

Miasto: Łódź

Data: 16-18 października 2024


DevConf to konferencja poświęcona wszystkim twórcom oprogramowania - niezależnie od technologii. To inspirujące trzydniowe wydarzenie, gdzie łączy się niesamowitych prelegentów ze społecznością, która chce się uczyć i dzielić.


The Hack Summit 2024

Miasto: Warszawa

Data: 18 października 2024


The Hack Summit 2024 to konferencja dla każdego związanego z cyberbezpieczeństwem - od zagadnień technicznych, poprzez strategię, aż po ryzyko i compliance. To także największe w kraju spotkanie polskiego środowiska IT Sec na PGE Narodowym, w którym co roku uczestniczy ponad 2 000 osób z branży. Ponadto, uczestnicząc w konferencji możesz uzyskać aż 30 punktów CPE.


JDD 2024

Miasto: Kraków

Data: 22-23 października 2024


Jeśli jesteś miłośnikiem języka Java, to mamy coś dla Ciebie! Na konferencji JDD 2024 spotkasz najlepszych ekspertów, znanych prelegentów oraz doświadczonych programistów, często związanych z lokalnymi Java User Groups, tzw. JUGs.Pozostałe wartościowe konferencje IT znajdziesz tutaj.
Blog - najnowsze wpisy