Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Moduł feedback - opis nowej funkcji dla Prelegentów

Julia Szpak, 21 września 2023
Moduł feedback - opis nowej funkcji dla Prelegentów

Jesteś prelegentem i nie do końca wiesz co myślą odbiorcy o Twoich prezentacjach? Albo jest sporo pytań z sali a nie ma przewidzianego czasu na sesję pytań? Chcemy Ci w tym pomóc!


Moduł feedback to stworzony przez Crossweb specjalny system wsparcia dla prelegentów, dzięki któremu łatwo i szybko zbierzesz opinie, oceny i pytania od uczestników Twoich wystąpień.Panel prelegenta


Aby skorzystać z modułu feedback, należy wejść do Panelu prelegenta. Link do strony znajduje się w menu użytkownika (prawy górny róg):Jeśli nie masz jeszcze konta w Crossweb, to przy rejestracji zaznacz checkbox "jestem prelegentem", a my zajmiemy się resztą.


Natomiast jeśli masz już u nas konto, ale jeszcze nie masz dostępu do panelu prelegenta, to odezwij się proszę do nas na adres: [email protected] - przypiszemy Ci dostęp.


Włączanie modułu feedback


W zakładce "Wystąpienia" przy każdym wystąpieniu znajduje się informacja o module feedback - można go włączyć, klikając przycisk "Aktywuj".

Pobranie kodu QR


Po aktywowaniu modułu i kliknięciu przycisku "Wyświetl" wyświetli Ci się link, kod wydarzenia oraz kod QR, który możesz pobrać. Te informacje możesz udostępnić uczestnikom wydarzenia, np. poprzez umieszczenie kodu QR w prezentacji, aby umożliwić im anonimowe wysłanie pytania i opinii.
Przeglądanie ocen, opinii i pytań


Gdy uczestnicy wypełnią formularz, w zakładce Feedback wyświetlą Ci się zebrane opinie i pytania.
Dodatkowo, po zebraniu ocen możesz sprawdzić jak uczestnicy odebrali Twoje wystąpienie - w liście wystąpień wyświetli Ci się ich średnia ocena.Odpowiadanie na pytania


Jeśli nie będziesz w stanie odpowiedzieć na pytania w trakcie wystąpienia, możesz zrobić to później. Wystarczy, że klikniesz przycisk "Odpisz" i wyślesz odpowiedź. Pamiętaj, że jako odpowiedź uczestnik otrzyma maila z Twoim adresem e-mail.Mamy nadzieję, że moduł feedback rozwiąże tak często występujący problem ze zbieraniem opinii i komentarzy podczas prelekcji. Pamiętaj, że w razie pytań lub wątpliwości, jesteśmy dostępni pod adresem mailowym [email protected].
Blog - najnowsze wpisy

Laptopy i notebooki – top 10 modeli
Artykuł sponsorowany, 27 czerwca 2024

Dobry laptop przyda się w każdym domu. W zależności od indywidualnych potrzeb komputer może być przeznaczony do nauki, d