Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Zarządzaj swoim wydarzeniem! 3 zalety korzystania z panelu dla organizatorów

Iwona Karczmarczyk, 23 kwietnia 2018
Zarządzaj swoim wydarzeniem! 3 zalety korzystania z panelu dla organizatorów

Niezależnie od tego, czy prowadzisz cykl eventów czy tylko jednorazowo dodajesz coś do naszej bazy - od teraz będziesz mieć pełną kontrolę nad wyglądem swoich podstron w Crossweb dzięki dostępowi do panelu dla organizatorów wydarzeń. Co to dla Ciebie oznacza?


1. Szybkie dodawanie wydarzenia


Są dwa sposoby na dodanie wydarzenia do bazy Crossweb. Pierwszy to wysłanie go przez formularz (https://crossweb.pl/dodaj-wydarzenie) i poczekanie na zatwierdzenie przez redaktora. Drugi to opublikowanie go samodzielnie za pomocą panelu dla organizatorów, by było od razu dostępne w naszej bazie. Dostęp do panelu może mieć każdy organizator wydarzeń, ale tylko jako organizator cyklu nie musisz czekać na naszą moderację przy dodawaniu nowych wydarzeń do swojego cyklu!


Jak otrzymać możliwość natychmiastowego publikowania eventów? Wystarczy, że założysz konto w Crossweb i skontaktujesz się z nami na [email protected], załączając w mailu link do swojego profilu. Po pomyślnej weryfikacji otrzymasz dostęp do swojego cyklu. Co ważne, jednym cyklem może zarządzać kilka osób.


2. Wygodna edycja


Tak samo, jak dodawanie eventu, również jego edytowanie jest możliwe na dwa sposoby - samodzielnie lub z naszą pomocą.


Jako organizator pojedynczego wydarzenia lub ich cyklu możesz zmieniać opisy, parametry i grafikę każdego swojego eventu na własną rękę, a zapisane zmiany są od razu widoczne dla użytkowników. To samo dotyczy cyklu wydarzeń - tu również można samodzielnie wprowadzać zmiany dzięki panelowi.


Co można zrobić dzięki dostępowi do panelu?

  • Stworzyć opis i agendę wydarzenia
  • Dodać datę i miejsce
  • Wgrać własną grafikę
  • Podpiąć prelegentów
  • Zamieścić linki, np. do rejestracji
  • Dodać opis i logo również do cyklu wydarzeń
  • Edytować to wszystko, gdy tylko zajdzie potrzeba


Jak zdobyć dostęp do edycji wydarzenia:

  • Organizatorzy mający dostęp do danego cyklu - dostęp do wszystkich wydarzeń w ramach tego cyklu przydzielany jest automatycznie
  • Organizatorzy pojedynczego wydarzenia - przy dodawaniu go wystarczy poprosić o dostęp lub napisać na [email protected]


W sprawie wprowadzenia zmian możesz również skontaktować się z nami, jednak nie możemy zagwarantować tutaj efektu natychmiastowości ;-)


3. Jedno konto do wszystkiego


Dla zachowania prostoty i wygody nie ma rozróżnienia na różne typy kont. Zakładając w Crossweb konto zwykłego użytkownika, możesz skontaktować się z nami na [email protected] w celu nadania dodatkowych ról - organizatora wydarzenia, organizatora cyklu i/ lub prelegenta.


Sam panel wygląda tak:Gorąco zachęcamy Was do korzystania z tej opcji, aby dopracować wygląd swoich wydarzeń, a tym samym zwiększyć zainteresowanie użytkowników. Samodzielnie i błyskawicznie!
Blog - najnowsze wpisy