Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Plebiscyt na najlepsze wydarzenie 2018 wg użytkowników Crossweb

Iwona Karczmarczyk, 07 stycznia 2019
Plebiscyt na najlepsze wydarzenie 2018 wg użytkowników Crossweb

Ostatni rok obfitował w ciekawe wydarzenia - w sumie w 2018 było ich w Crossweb aż 4344. Postanowiliśmy stworzyć plebiscyt, w którym to Wy - użytkownicy - będziecie mogli wybrać najlepsze z nich!


Jak to działa?


Spośród wszystkich wydarzeń umieszczonych w zeszłym roku w naszej bazie, wybraliśmy 40, które cieszyły się największych zainteresowaniem użytkowników Crossweb, czyli zanotowały największą liczbę unikalnych wejść. Teraz czas porównać oczekiwania z rzeczywistością i wybrać te, które okazały się najlepsze pod kątem organizacji, jakości prelekcji i innych, ważnych dla Was, kryteriów.


Jak zagłosować?


Głosowanie w Plebiscycie na najlepsze wydarzenie 2018 wg użytkowników Crossweb jest proste. Wystarczy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku i oddać głos w ankiecie na dowolną liczbę wydarzeń. Nie ma w niej wydarzenia, na które chcielibyście zagłosować? Nie ma problemu - możecie dodać własne! Pamiętajcie tylko, aby było zgodne z tematyką wydarzeń, które zamieszczamy w naszej bazie, czyli dotyczyło jednego z zagadnień: IT, startup, biznes, marketing internetowy.


Konkurs dla głosujących


Poza tym, że możecie wesprzeć swoje ulubione eventy oraz pokazać swoją sympatię i uznanie dla ich organizatorów, macie również szansę na zdobycie fajnych nagród! Aby wziąć udział w rywalizacji o nie, wystarczy zagłosować oraz dodać komentarz pod postem z ankietą. Co napisać w komentarzu? Jakie wydarzenie podobało się Wam najbardziej w 2018 roku i dlaczego. Do zgarnięcia 3 zestawy crosswebowych gadżetów (koszulka ze zdjęcia poniżej, kubek, ekologiczne: notes, długopis i ołówek oraz zestaw zabawnych wlepek), a za pierwsze miejsce dodatkowo opaska Opaska Mi Band 3 - Xiaomi, by z energią wejść w nowy rok!


Czas trwania i regulamin


Na oddanie głosu w ankiecie i wzięcie udziału w konkursie macie czas do 21.01.2018 do godziny 23:59. Z regulaminem konkursu możecie zapoznać się tutaj.


Serdecznie zachęcamy Was do głosowania oraz udziału w konkursie. Wybierzmy razem najbardziej wartościowe wydarzenia 2018 roku!


linki:

wydarzenie na faccebook: https://www.facebook.com/events/609077789545902/

ankieta: https://www.facebook.com/events/609077789545902/permalink/609089919544689/
Blog - najnowsze wpisy

Laptopy i notebooki – top 10 modeli
Artykuł sponsorowany, 27 czerwca 2024

Dobry laptop przyda się w każdym domu. W zależności od indywidualnych potrzeb komputer może być przeznaczony do nauki, d