Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Wracają stacjonarne wydarzenia IT. Sprawdź gdzie warto wybrać się w 2021 roku

Anna Knap, 07 sierpnia 2021
Wracają stacjonarne wydarzenia IT. Sprawdź gdzie warto wybrać się w 2021 roku

Mamy nadzieję, że już sam tytuł dzisiejszego wpisu, wywołał uśmiech na twarzach wielu z was. Jest się bowiem z czego cieszyć. Po prawie 1,5 roku przerwy wracają wydarzenia stacjonarne. I mimo że, pół roku już za nami, wydarzeń w formie offline jest coraz więcej. Widzimy to po ich ilości w bazie Crossweb. To świetna wiadomość, że offline wraca do gry!


Nie będziemy ukrywać, że brakowało nam wydarzeń stacjonarnych. Jako uczestnicy i Patroni Medialni wielu z nich, tęskniliśmy za spotkaniami z innymi uczestnikami eventów, rozmowami i wymianą wrażeń po konferencjach.


Mamy też dobre wieści, dla osób, które są miłośnikami wydarzeń online. Niektóre z konferencji mają charakter hybrydowy.


W dzisiejszej publikacji przedstawimy wam naszą subiektywną listę, nadchodzących wydarzeń offline, na których nie może was zabraknąć w tym roku.
DynamIT


Miasto: Kraków

Data: 27-28 sierpnia 2021

Tematyka: Programowanie


Pierwsza edycja dynamIT za nami – czas na kolejne! Wybuchowa mieszanka wszystkiego, co najlepsze na polskiej scenie IT już niebawem ponownie zagości w samym sercu Krakowa – zabytkowym Browarze Lubicz. To, co wyróżnia dynamIT to otwartość na wszystkich programistów. Na uczestników czekają dwie ścieżki HARD i SOFT.Home - Devoxx Poland


Devoxx Poland 2021


Miasto: Kraków

Data: 25-27 sierpnia 2021

Tematyka: Programowanie


Największa konferencja Java w Polsce. Devoxx Poland to wydarzenie organizowane przez programistów dla programistów co czyni ją wyjątkowym doświadczeniem. W ciągu 3 dni uczestniczy w niej ponad 2700 osób z 20 krajów w tym ponad 100 prelegentów z całego świata.segfault-unconference-krakow-2021


Segfault Unconference Kraków 2021


Miasto: Kraków

Data: 6-7 września 2021

Tematyka: Quality, Software


Segfault Unconference to dwa dni pełne inspiracji. Pierwszy dzień to prelekcje, które będą odpowiedziami na nurtujące Was pytania. Drugi dzień to formuła Unconference, czyli wymiana doświadczeń oraz najlepsi prelegenci. Tematy poruszane podczas tegorocznej konferencji to deliver, quality i software.


designways-conf-2020


DesignWays Conf


Miasto: Kraków

Data: 20-21 września 2021

Tematyka: Design


Dwudniowa konferencja stworzona przez społeczność designerów dla designerów, odbywająca się w Krakowie oraz online. Wydarzenie, na którym zaawansowani i początkujący projektanci otrzymają dużo praktycznej wiedzy oraz inspiracji do rozwoju w ramach pięciu ścieżek tematycznych.


Największa konferencja programistyczna w Polsce - Code Europe 2021


Code Europe Warszawa 2021


Miasto: Trójmiasto, Warszawa

Data: 21 września 2021 Trójmiasto, 23 września Warszawa

Tematyka: Programowanie, Zarządzanie Projektami


Największa konferencja dla specjalistów IT w Polsce, zapewniającą najwyższy poziom merytoryczny tematycznych sesji oraz przestrzeń wystawienniczą, pozwalającą na zapoznanie się z ofertą TOPowych firm z branży. 3 dni, światowej klasy eksperci IT,

6 ścieżek tematycznych w tym m.in. DevOps, Cloud Computing, Cybersecurity. Tego nie wolno przegapić.


Infoshare - the biggest tech conference in CEE


Infoshare 2021


Miasto: Trójmiasto

Data: 14-15 października 2021


Infoshare to największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej. Mówcy Infoshare to doświadczeni eksperci z międzynarodowych firm, takich jak IBM, Spotify czy Twitter, oraz niezależni specjaliści. Tegoroczny program obejmuje prelekcje przedstawiane na 5 scenach tematycznych: Marketing, biznesowy Inspire, Arena oraz 2 sceny technologiczne: DevTrends i AdvancedDev.


Poczuj niepowtarzalny klimat | InternetBeta 2021


InternetBeta


Miasto: Kielnarowa k. Rzeszowa

Data: 15-17 września 2021

Tematyka: Social Media


InternetBeta to konferencja, która łączy różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Wśród prelegentów pojawią się takie nazwiska jak Paweł Tkaczyk, Artur Pajkert, Magdalena Komsta czy Michał Sadowski.


Wybieracie się na któreś z tych wydarzeń?


Jeśli uczestniczysz w wydarzeniu stacjonarnym, oznacz nas w Social Mediach i nie zapomnij o hashtagu #offlinewracadogry


Blog - najnowsze wpisy