Crossweb

WUD KRK 2014 – zderzenie dwóch światów – portal i agencje interaktywne

, 19 listopada 2014
WUD KRK 2014 – zderzenie dwóch światów – portal i agencje interaktywne
W minioną sobotę po raz trzeci miałem okazję uczestniczyć w WUD Kraków. W tym roku konferencja była zdecydowanie najciekawsza, głównie ze względu na tematykę: "Zaangażowanie".   Dla mnie tegoroczny WUD KRK to było zderzenie 2 różnych światów:

Oczywiście rozumiem obie strony: każda z nich walczy o coś innego - każda ma inny model biznesowy, który musi spełnić. Nie mniej te dwa światy rzadko kiedy spotykają się w codziennej pracy tu na konferencji było to jak zderzenie ognia z wodą.

  Prezentacje które szczególnie mi się podobały: [caption id="attachment_13579" align="aligncenter" width="600"]definicja zaangażowania podana przez Łukasza Tyrałę definicja zaangażowania podana przez Łukasza Tyrałę[/caption]   Sama organizacja wydarzenia:   [edit 20.11.2014] -> usunięta informacja, że cala ekipa WUD KRK w tym roku była zmieniona. Zmieniły się tylko dwie osoby w zespole. Miałem błędne informacje. Dziękuję za czujność organizatorów. ——— podstawowe dane o wydarzeniu:

———Blog - najnowsze wpisy

Geek Week Fest Kraków #7
30 maja 2017

To już 7 edycja Geek Week Fest w Krakowie. Odbędą się warszaty, barcampy i spotkania i co najważniejsze wstęp na wszystk