Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Wyniki Plebiscytu Crossweb na najlepsze wydarzenie 2021

Ania Knap, 27 stycznia 2022
Wyniki Plebiscytu Crossweb na najlepsze wydarzenie 2021

Wczoraj, 26.01.2022 o godzinie 11:59, zakończyliśmy Plebiscyt Crossweb na najlepsze wydarzenie 2021 roku według użytkowników serwisu.


Czas na ogłoszenie wyników!


Wyniki


Cóż to była za rywalizacja! :) W tym roku zarówno użytkownicy serwisu jak i organizatorzy wydarzeń a także związane z nimi społeczności, zaangażowali się w udział w ankiecie. Łącznie oddano 834 głosy.


Plebiscyt charakteryzował się dużą dynamiką, po wielu zwrotach akcji możemy w końcu przedstawić Wam zwycięską piątkę:


  1. WUD Warszawa 2021
  2. InternetBeta 2021
  3. Hacknarök
  4. BITEhack 2021
  5. Code Europe Warszawa 2021


Wszystkim organizatorom serdecznie gratulujemy! Zarówno zajętego miejsca, jak i oddanych społeczności, które doceniają ich zaangażowanie włożone w tworzenie wyjątkowych wydarzeń.


Zasady


Spośród wszystkich wydarzeń umieszczonych w ubiegłym roku w naszej bazie, wybraliśmy 35, które cieszyły się największą popularnością wśród użytkowników Crossweb. Za wyznacznik popularności przyjęliśmy - jak w zeszłych edycjach - liczbę unikalnych odsłon. Zadaniem uczestników Plebiscytu było oddanie głosów na te wydarzenia, które uznali za najbardziej wartościowe. Każdy użytkownik mógł zagłosować na dowolną liczbę wydarzeń, a także dodać do ankiety własną propozycję.


Weryfikacja głosów:

Tak jak i w poprzednich edycjach, skrupulatnie przejrzeliśmy głosy oddane na wydarzenia znajdujące się w czołówce rankingu. Jak informowaliśmy we wpisie otwierającym Plebiscyt, liczone były wyłącznie głosy oddane z aktywnych kont osobistych. Głosy oddane z fanpage'ów, kont założonych po starcie plebiscytu lub kont fikcyjnych nie były brane pod uwagę.


Za konta fikcyjne uznaje się konta z danymi osobowymi nie stanowiącymi imienia i nazwiska czy konta nie wykazujące naturalnej dla użytkowników aktywności (w szczególności nie posiadające żadnej treści w połączeniu z krótkim czasem istnienia konta).


Głosów, które zostały oddane z fikcyjnych bądź pustych kont, było 53. Głosy te odjęliśmy od wyników jakie otrzymały poszczególne wydarzenia.


Konkurs z nagrodami dla użytkowników


Równolegle z głosowaniem toczyła się rywalizacja o nagrody. Wyniki konkursu dla uczestników głosowania ogłosimy niebawem w komentarzu pod ankietą.


Twój głos = pomoc bezdomnym zwierzętom


4. edycja Plebiscytu Crossweb była wyjątkowa nie tylko ze względu na ogromne zaangażowanie użytkowników. W tym roku, wykorzystując popularność naszego wydarzenia, postanowiliśmy pomóc bezdomnym psiakom i zakupić karmę dla jednego z podkrakowskich schronisk. Każde oddane przez Was 25 głosów to 1kg specjalistycznej karmy dla potrzebujących psów. Całą akcję udało nam się zorganizować dzięki Partnerom Plebiscytu, czyli firmie Kalamba Games i firmie Boldare.


Z głosów uczestników ankiety udało się zebrać 33kg karmy. Dzięki środkom podarowanym przez naszych Partnerów do tej ilości dorzuciliśmy ponad 60kg specjalistycznej karmy. Podsumowanie całej akcji znajdziecie na naszym Facebooku. Link do podsumowania: https://www.facebook.com/Crosswebpl/posts/7787130521312637
PARTNERZY PLEBISCYTU
PATRONI MEDIALNI PLEBISCYTU

Blog - najnowsze wpisy