pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

19 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku

Event:
19 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
06.11.2019 (wednesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Wielki Gatsby
Address:
Sienkiewicza 63
www:
Agenda:
  • Rafał Czupryński - Cyfrowa transformacja, AI – co to oznacza dla mnie?
  • Daniel Plawgo - Debugowanie aplikacji w Azure
  • Maciek Hałaczkiewicz - Running SQL jobs on Azure


Description:

Na zewnątrz zaczyna się ochładzać, ale u nas jak zawsze gorąco i widzimy się jak zwykle w pierwszą środę miesiąca, 6 listopada w restauracji Wielki Gatsby przy ulicy Sienkiewicza 63.


A gościć będziemy zacne osobistości z przeróżnych miejsc z naszego kraju. Każdy z nich będzie miał do powiedzenia coś mniej lub bardziej technicznego o Azure. Co dokładnie? Zajrzyj tu za kilka dni i/lub uważnie obserwuj nasze socjale, by się tego dowiedzieć.


Rafał Czupryński

Temat: Cyfrowa transformacja, AI – co to oznacza dla mnie?


Opis: Świat, a w szczególności świat IT, nieustannie się zmienia. Nowe slogany atakują nas zewsząd – cyfrowa transformacja, uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja. Ale co to oznacza dla mnie? Jak to wszystko pomaga mi w mojej pracy jako programista czy BDM? Zastanówmy się chwilę nad tymi zagadnieniami i podyskutujmy w czasie sesji.


BIO: Developer Audience Lead in CEE @ Microsoft

12 lat doświadczenia w branży IT. Jego codzienna praca polega na współpracy z programistami i firmami w Europie Środkowej i Wschodniej, aby pomagać biznesowi poprzez najnowsze technologie.


Daniel Plawgo

Temat: Debugowanie aplikacji w Azure


Opis: U mnie działa, tak na ogół odpisują programiści, gdy pojawia się jakiś błąd u klienta lub na produkcji. Niestety jest grupa błędów, której otworzenie w środowisku programisty jest dość trudne. Podczas prezentacji skupie się na dedykowanych narzędzia dostępnych w Visual Studio, takich jak Snapshot Debugger, czy Time Travel Debugging z Visual Studio 2019 Enterprise, które ułatwiają nam szukanie błędów w aplikacjach hostowanych w Azure.


BIO: Na co dzień programista technologii .NET (obecnie .NET Lead Developer w olsztyńskim oddziale firmy SoftwareHut), certyfikowany trener, prelegent, dla którego programowanie to również hobby. Od lat związany z społecznością pasjonatów technologii Microsoftu, początkowo jako Microsoft Student Partner, Student Konsultant, a obecnie lider olsztyńskiej grupy .NET OLMUG. W wolnej chwili prowadzi bloga - https://plawgo.pl, autor darmowego kursu Visual Studio.


Maciek Hałaczkiewicz

Temat: Running SQL jobs on Azure


Opis: Have you ever used jobs on SQL Server Agent? You want to do the same on Azure? On this lighting talk, I'll show you how to create and execute sql jobs on Azure PaaS SQL databases.


BIO: .NET developer focused on web solutions. He had been working mainly on big projects concerning e-learning and HR. Follower of good architectural principles, privately he's interested in rock climbing, motorbike riding, and video games.Spotkanie zakończymy panelem dyskusyjnym, którego naprawdę nie można przegapić będąc na spotkaniach naszej grupy.


Serdeczne i gorące podziękowania należą się naszym partnerom - Elastic Cloud Solutions, Billennium, JetBrains, Intive oraz oczywiście gospodarzowi - Wielki Gatsby - restaurant & cocktail bar!


Jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie dlatego zapraszam Cię bardzo serdecznie na to i każde kolejne spotkanie. Do zobaczenia!
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Białystok

Comarch
firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice...
technologie:
Python, Java, JavaScript, SQL, Linux...
typ projektów:
własny produkt, projekty dla klientów
6 ofert pracy
 
Grape Up
firma technologiczna

Białystok, Kraków, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, AWS, Redis...
typ projektów:
projekty dla klientów
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Similar events