Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

20 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku

Event:
20 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
04.12.2019 (wednesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Jack Sparrow Bar & Restaurant
Address:
Henryka Sienkiewicza 1/1
Agenda:
  • Adam Kozłowski - Budowanie i uruchamianie aplikacji w chmurze – od Cloud Foundry do Kubernetesa
  • Damian Widera - Data Science for everybody. Beware of what you are eating
  • Rafał Hryniewski (Lightning Talk) - TBADescription:

Rok chyli się ku końcowi. Zapraszamy na 20 już spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku, jak zwykle w pierwszą środę miesiąca - 4 grudnia. I już nie jak zwykle, bo w nowej lokalizacji, tym razem spotykamy się w restauracji Jack Sparrow przy ulicy Sienkiewicza 1/1.


Adam Kozłowski

Temat: Budowanie i uruchamianie aplikacji w chmurze – od Cloud Foundry do Kubernetesa


Opis: Tworzenie aplikacji działających w chmurze to nie tylko wykorzystanie wzorca 12 factor. To także cały proces przygotowania i budowania aplikacji, który powinien być jak najbardziej transparentny i wygodny dla programisty. W tej prezentacji Adam przedstawi najczęściej używane platformy i technologie, które w tym pomagają.


BIO: Adam Kozłowski, DevOps Technical Team Leader w Grape Up. Swoją karierę zaczynał od C++, przez krótki epizod z Front-Endem, aktualnie zajmuje się technologiami chmurowymi takimi jak Cloud Foundry i Kubernetes (Certified Kubernetes Administrator), a także większością chmur prywatnych i publicznych. Uczestniczył w projektach dla firm takich jak Avaya, Cincom, Rijkswaterstaat, Porsche, AllState. Aktualnie zajmuje się także projektem Cloudboostr: https://cloudboostr.com


Damian Widera

Temat: Data Science for everybody. Beware of what you are eating


Opis: This is a session about practical approach to the data analysis. I do not know much about mushrooms but I know that some of them could be poisonous. But what about other mushrooms? Should I eat them or not? If you have the same doubts than you should attend the session. I would like to show you the machine learning and neural networks approach in such type of problems. And then you will see how you can generalize the approach to other types of problems as well.

Key Learning: Learn the approach to Machine Learning Learn the area of interests Learn how to start the process Learn the data cleanup - simple Learn how to pick an algotithm

Demos: Demo in Python or R - read the data from the dataset - do a simple cleanup - pick a good algorithm - score the algorithm


BIO: Software engineer with 18+ years of professional experience in all aspects of software development.

Damian participated in a number of projects in international environments and possesses practical knowledge of procedures and tools which are necessary for successful implementation of such projects.

Now he focuses on building solutions based on Microsoft SQL Server environment (including complex database driven systems, database administering, tuning and optimization).

Damian is experienced speaker and columnist.

Damian holds various Microsoft Certifications: he is a Microsoft Certified Trainer, Solution Developer or .NET and Database Administrator from 2004. He now is also an MCSE of Data Platform. Describes himself as an energetic actor.


Rafał Hryniewski (Lightning Talk)

Temat: TBA


Opis: TBA


BIO: Na co dzień pracuję jako .NET Developer w Billennium. Oprócz tego zajmuję się chmurą, bazami danych i wszystkim co nowe i ciekawe. Jestem jednym z liderów Białostockiej Grupy .NET, Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku i jednym z organizatorów konferencji Programistok. Bywam też na przeróżnych spotkaniach w Polsce jako prelegent. Od czasu do czasu bloguję, a w wolnych chwilach sięgam po książki i komiksy lub zamieniam się w szalonego kucharza amatora.


Spotkanie zakończymy panelem dyskusyjnym, którego naprawdę nie można przegapić będąc na spotkaniach naszej grupy.


Serdeczne i gorące podziękowania należą się naszym partnerom - Elastic Cloud Solutions, Billennium, JetBrains oraz oczywiście naszemu nowemu gospodarzowi - restauracji Jack Sparrow!


Jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie dlatego zapraszam Cię bardzo serdecznie na to i każde kolejne spotkanie. Do zobaczenia!
Profile of employers

Similar events