Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
This event has already taken place. Check upcoming events

#266 [warsztat] Tomasz Serafin "Symulacja Scruma: obraz czy 1000 słów?"

Event:
#266 [warsztat] Tomasz Serafin "Symulacja Scruma: obraz czy 1000 słów?"
Event type:
Workshops
Category:
IT
Topic:
Date:
20.02.2023 (monday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
DXC Technology
Address:
Szturmowa 2A
www:
Description:

UWAGA: Jest to warsztat stacjonarny. Spotykamy się w DXC Technology ul. Prosta 67, Warszawa. Nasz gospodarz wymaga imion i nazwisk uczestników, pod uwagę więc będą brane jedynie osoby które mają imię i nazwisko w nazwie profilu na meetup.


Warsztat pt. "Symulacja Scruma: obraz czy 1000 słów?"

Z przewodnika po Scrumie: Scrum to uproszczone ramy postępowania, które pomagają […] wytwarzać wartość poprzez adaptacyjne rozwiązywanie złożonych problemów.

Czy przewodnik po Scrumie jest tak prosty jak to możliwe? Jak dobrze rozumiemy podstawowe elementy metody i do jakiego stopnia nasze rozumienie jest zgodne z rozumieniem innych? Czy potrafimy wyjaśnić Scruma innym nie używając trudnych słów? Na te i inne pytania odpowiemy sobie w trakcie warsztatu, w trakcie którego będziemy wytwarzać wartość (zrozumienie Scruma) przez adaptacyjne rozwiązywanie złożonego problemu (jak to zrobić dobrze?) - wyjaśnijmy Scruma pracując Scrumem!

**UWAGAJest to warsztat dla: Warsztat jest przede wszystkich dla praktyków Scruma, potrafiący pracować w tym procesie "z marszu". Osoby znające Scruma z książek czy opowieści lub nawet nie znające go wcale muszą liczyć się z tym, że będą poznawać ramy postępowania od razu praktycznie.


Prowadzący o sobie:

Tomasz Serafin

Zaczynałem karierę zawodową jako programista, następnie spróbowałem sił jako analityk, menadżer projektu, menadżer produktu, lider zespołu, Scrum Master, a nawet Head of HR. Obecnie jestem programistą i przywódcą służebnym zespołu Scrumowego. Jednym z moich hobby jest tworzenie oraz prowadzenie warsztatów wzmacniających zrozumienie zwinności. Lubię zrozumienie.


ZAPISY :

Warsztat stacjonarny, jak to warsztat, ma limitowaną liczbę miejsc (tym razem 48). Jak zwykle pierwszeństwo będą miały osoby, które nie "marnują" miejsc, czyli jak się zadeklarują to przychodzą. Grupa zostanie wybrana na podstawie odpowiedzi na pytanie podczas zapisów: Czy Scrum jest prosty? Uzasadnij odpowiedź jednym zdaniem.

Logistyka:

  • zapisy na listę oczekujących zbieramy do godziny 20:00 w czwartek 16.02,
  • do sobotniego południa Meetup przyśle listę osób, które się załapały.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ


Gorące podziękowania dla DXC Technology za goszczenie nas, kawę, herbatę i przekąski :)

Profile of employers

Similar events