Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

#67 Jak poskromiliśmy product backlog w skali

Event:
#67 Jak poskromiliśmy product backlog w skali
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
22.02.2023 (wednesday)
Time:
17:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Leona Droszyńskiego 24
Address:
Leona Droszyńskiego 24
Description:

Uwaga, ważne: do uczestnictwa w spotkaniu konieczne jest wypełnienie zgłoszenia dostępnego pod tym adresem: https://forms.gle/tRayji3zf7prhGV29. Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy do 21 lutego, do godziny 16.00.

Nasze spotkanie będzie składać się z dwóch części.

Pierwszą częścią spotkania będzie case-study: "Jak poskromiliśmy product backlog w skali, czyli 17 zespołów i 75000 zagadnień zarządzane 14 kolorami oraz prostokątem". Natalia Czerpak i Radek Dąbrowski opowiedzą historię (r)ewolucji od projektu do rozwoju produktu. Zastanawiasz się czy do rozwiązania skomplikowanych zagadnień można użyć prostych rozwiązań? Czy jest możliwe sprowadzenie postrzegania zakresu przez zarząd i zespoły wytwórcze do jednego mianownika?

Druga część spotkania to ćwiczenie: "Jak podzielić element Backlogu Produktu, gdy się „nie da”?" . Maksymalizacja pracy niewykonanej (czyli jedna z zasad stojących za Manifestem Agile) wymaga podzielenia elementów Backlogu na najmniejsze możliwe cząstki. Jednak od wielu zespołów zwinnych można usłyszeć „tego się nie da podzielić”. Kuba Szczepanik w ramach przygotowanego przez siebie ćwiczenia zaproponuje trudny przypadek produktu, który wszyscy uczestnicy spróbują podzielić na jak najmniejsze możliwe kawałki, nadal mające sens biznesowy. Na bazie ćwiczenia zbudowana zostanie baza możliwych sposobów dzielenia produktu i podyskutujemy o barierach, które przeszkadzają zespołom w pracy w takim stylu.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie firmy ERGO Technology & Services w Gdańsku, przy ulicy Droszyńskiego 24. Zapraszamy serdecznie na strony hosta spotkania: LinkedInFacebookInstagram.

Zapraszamy od 17.30. Część merytoryczną spotkania rozpoczniemy o godzinie 18.00.


Profile of employers

Similar events