Logo Crossweb
This event has already taken place. Check upcoming events

Agile Warsaw #251 - Gra symulacyjna "Mine 4 Agile"

Event:
Agile Warsaw #251 - Gra symulacyjna "Mine 4 Agile"
Event type:
Workshops
Category:
IT
Topic:
Date:
23.05.2022 (monday)
Time:
16:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
www:
Description:

Gra symulacyjna "Mine 4 Agile" to warsztaty w wirtualnej rzeczywistości gry komputerowej, gdzie wcielamy się w zespół budujący miasteczko SnowTown. Uczestnicy będą mieli okazję zaplanować wspólnie z Burmistrzem miasteczka swoją pracę, doświadczyć czystej samoorganizacji i cieszyć się z wykonania wymaganych przez inwestora budowli i obiektów.

Scenariusz warsztatu przygotowanego dla Agile Warsaw pozwoli uczestnikom lepiej zrozumieć Scrum-a i odkryć mechanizmy zwiększające efektywność zespołów.


Gra symulacyjna "Mine 4 Agile" jest dedykowany dla osób pracujących na co dzień w zwinnych zespołach (np. SM/AC, PO, Deweloper) lub osób zarządzających zespołami (Team Leader, Dyrektor, Manager)


ZAPISY :

Warsztat, jak to warsztat, ma limitowaną liczbę miejsc (tym razem tylko 20). Prowadzący warsztat wybiorą uczestników na podstawie odpowiedzi na pytania które pojawia się podczas zapisu na wydarzenie:

  1. jaką rolę obecnie pełnisz w swojej organizacji
  2. dlaczego chcesz uczestniczyć w warsztacie ?

Jeżeli podczas zapisu na warsztat nie uda się odpowiedzieć na pytanie - prośba o przesłanie odpowiedzi do organizatora wydarzenia poprzez wiadomość prywatną (zapisy bez odpowiedzi nie będą uwzględnione)


UWAGA: W trakcie warsztatów każdy uczestnik musi posiadać komputer podłączony do internetu. Będziemy wykorzystywać do komunikacji MS Teams. Gra online w której będziemy budować miasteczko wymaga komputera z systemem operacyjnym Windows (zaczynając od XP po Windows 10). Wymagania sprzętowe są bardzo niskie, nie jest wymagana karta graficzna w komputerze.

Przed warsztatem każdy uczestnik z wyprzedzeniem otrzyma instrukcję instalacji gry.


Gra nie wymaga uprawnień administratora, wystarczy ją wgrać do katalogu (wersja portable). Licencja: open source (MIT)


Logistyka:

  • zapisy na listę oczekujących zbieramy do godziny 20:00 w czwartek 19.05,
  • informację o tym kto dostał się na warsztat dostaniecie najpóźniej w sobotę do południa


Prowadzący o sobie:


Marcin Kępka - Scrum Master z sercem do ludzi i cierpliwością do zmian.

Od 20 lat pracuję w IT w obszarze wytwarzania oprogramowania. Miałem okazję wypróbować wiele różnych podejść do realizacji projektów, ale tak naprawdę moje serce i umysł zdobył agile. Ta fascynacja trwa już wiele lat, podczas których miałem przyjemność towarzyszyć zespołom w ich drodze do zwinności.

Na codzień pracuję z Deweloperami, Product Ownerami i menadżerami.

Wyznaję zasadę, że ludzie pracują tak, jak im otoczenie pozwala, dlatego wspieram również transformację organizacji w kierunku większej zwinności.

https://www.linkedin.com/in/marcin-k%C4%99pka-74060a176/


Mariusz Baranowski - Certyfikowany scrum master & freak agilowy.

Kiedyś event manager realizujący wydarzenia w Polsce i Europie, absolwent Politechniki Warszawskiej, obecnie spełniony servant leader.

Mocno wierzę, że efektywna komunikacja jest najczęstszym problem spotykanym w zespołach i organizacji, a jednocześnie najmocniej wpływa ona na ich sukces. Dlatego pomagam zespołom odkryć potencjał drzemiący w nich i uwolnić energię niezbędną do realizacji celów. Na co dzień pracuję z zespołami scrumowymi i kanbanowymi oraz wspieram organizację w zwinnej przemianie krzewiąc hasło Just Do IT.

https://www.linkedin.com/in/mariusz-wiktor-baranowski/

***

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ (https://agilewarsaw.com/faq-uczestnicy/)

***

Dziękujemy :)

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it!

Similar events