Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Angular Silesia #1

Event:
Angular Silesia #1
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
16.10.2018 (tuesday)
Time:
17:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Progress Bar
Address:
Bojkowska 37a
Strona www:
Description:

Zapraszamy na pierwszą edycję śląskiego meetupu Angular Silesia. W trakcie spotkania będzie okazja do wysłuchania dwóch ciekawych prelekcji:


  • „Podstawy budowy aplikacji mobilnych z użyciem Native Script & Angular” Dariusza Kalbarczyka
  • „Możliwości Angular CLI oraz Angular Console – jak przyspieszyć tworzenie aplikacji w Angularze” Rafała Brzoski


W przerwach między prelekcjami będzie okazja pogadać (abo pogodać Możecie liczyć na przekąski i napoje. Na pewno pojawi się też konkurs z ciekawymi nagrodami – m.in. wejściówkami na konferencje NG-Poland, JS-Poland i 4 Developers!


Wstęp wolny, zapraszamy!


O wystąpieniach:


  • PODSTAWY BUDOWY APLIKACJI MOBILNYCH Z UŻYCIEM NATIVE SCRIPT & ANGULAR


Każdy z nas ma telefon i każdy z nas używa natywnych aplikacji mobilnych. Statystyki pokazują, że takie aplikacje są używane częściej niż przeglądarka web.


Osoby piszące aplikacje webowe najchętniej użyłyby tego samego kodu do stworzenia innych rodzajów aplikacji. Ileż pracy można by zaoszczędzić wykorzystując istniejący kod do stworzenia aplikacji mobilnej – na iOS i Android, czy wręcz aplikacji desktopowej?


Dariusz w swojej prezentacji pokaże możliwości jakie daje połączenie Native Script i Angular. Jego zdaniem, wykorzystując obie technologie możemy bardzo się zbliżyć do idealnego świata, w którym tworzone rozwiązania są wykorzystywane na wielu platformach.


DARIUSZ KALBARCZYK


Organizator konferencji NG-Poland oraz JS-Poland, współzałożyciel grup Angular Warsaw i Angular Kraków. Doświadczony programista z 17-letnim stażem. Autor książki „AngulaJS Pierwsze kroki”. Na co dzień pracuje jako Developer Advocate w 7N.


  • MOŻLIWOŚCI ANGULAR CLI ORAZ ANGULAR CONSOLE – JAK PRZYSPIESZYĆ TWORZENIE APLIKACJI W ANGULARZE


Twórcy Angulara dostarczyli niedawno bardzo pomocne narzędzie jakim jest Angular CLI. To zaawansowane narzędzie linii komend, które ułatwia proces tworzenia aplikacji z użyciem Angulara – od postawienia początkowej aplikacji po budowanie produkcyjnego bundla.

Wraz z nim pojawił się Angular Console. To prosta i przyjazna aplikacja desktopowa umożliwiająca operowanie CLI za pomocą interfejsu graficznego.


Rafał zaprezentuje oba narzędzia w akcji. Swoje demo kieruje zarówno do tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Angularem, jak i do osób znających tą technologię bardzo dobrze. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie.


RAFAŁ BRZOSKA


Organizator i pomysłodawca Angular Silesia. Frontendowiec z krwi i kości. W autostarcie systemu ma Webstorma a jego ojczysty język (oprócz śląskiego) to Javascript. Pracuje jako Senior Software Developer i Angular Trainer w Future Processing. Współpracuje też z Bottega IT Minds.


Profile of employers

Similar events