Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

AW#95 - Leadership Agility

Event:
AW#95 - Leadership Agility
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
12.12.2022 (monday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
On-line
Address:
On-line
Strona www:
Speakers:
Description:

Bycie "agile" w większości organizacji IT to już standard. Tak jak wysokie agility zespołów developerskich. Dobry Scrum Master wie, jak pracować efektywnie z zespołem. A dobry agile coach wie, jak wyskalować agile i zwinnie pracować wspólnie z Technologią i Biznesem.

Jednak, aby mieć wysokie business agility potrzeba zwinnych liderów. Zatem jak pracować z headami Business Unitów, Senior Leadershipem czy Top Managementem? Jak wspierać Lidera Eksperta, by wspiął się na poziom Lidera Katalizatora?

Jak zwiększać leadership agility w organizacji?

Inspiracje i podpowiedzi wskazuje koncepcja stworzona przez Billa Joiner'a oraz jego 'Leadership Agility Compass'.

Jeśli masz ochotę na więcej szczegółów, inspirujące dyskusje, wymianę doświadczeń oraz wspólne rozkminy jak zwinnie pracować z leadershipem, to zapraszamy na warsztaty!

Monika o sobie:

Agile coachka i konsultantka biznesowa stosująca podejście integratywne oparte na szerokim doświadczeniu w zróżnicowanych środowiskach i obszarach biznesowych. Przeprowadzając organizacje przez zmiany zapewniam niezbędną wiedzę i dobre praktyki mając uważność na główne cele rozwojowe i biznesowe.

Jestem współautorką książki prezentującej agile z praktycznej strony 'AgileHints | Twarde aspekty pracy zwinnej' oraz twórcą podcastów dla liderów 'Ledelse' ponieważ uwielbiam się dzielić wiedzą i doświadczeniem.

Działam na rynku IT od prawie 20 lat wspierając ludzi, zespoły i organizacje gotowe na rozwój wzmacniając ich potencjał i wzajemne relacje. Uwielbiam agile ponieważ zmienia styl myślenia i ustawia fokus na ludzi, którzy docenieni dostarczają mega wartość biznesową na rynek!


Profile of employers

Similar events